Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
#61

(2013-10-13, 14:12)Mrowek napisał(a):  Chudini - 12 powtórzeń , jedyna sprawa żeby kamera była trochę wyżej i pamiętamy o kartce ! zaliczam 12 powtórzeń

Nikt mi nie chce kamery trzymać... Ustawię jakąś piramidę, żeby było wyżej(chodzi o kąt żeby wyżej kamera stała czy aby zmienić kąt nieco aby więcej nieba było widać?). Kartka jest po to aby zweryfikować czy to mój filmik? Przecież każdy widzi Smile No ale dobra będzie kartka, następna próba za 2 tygodnie, bo niestety dopiero wtedy będę w domu.
#62

W celu oceny poprawność techniki na wypadek gdy będą podobne wyniki, kartka po to aby zweryfikować czy to aby na pewno Chudini Big Grin
#63

Chudini - Bardzo ładnie Angel

(2013-10-13, 12:33)lukix napisał(a):  Witam po przerwie.Widzę,że fajne konfrontacje w tym miesiącu,a jako że uwielbiam piękne podciągania,to wezmę w nich udział Smile
Masakra....Sad
#64

Ojciec, będziesz miał dobrą motywację do startu. Pamiętam jak obaj się nakręcaliście na kaliSmile
#65

Mariusz-mój Bracie-nie łam się,ale dobrze wiesz,że nie dam Ci przejść na emeryturę.. Smile Masz jeszcze ze mną kilka rachunków do wyrównania i nie wierzę,że mi tak łatwo odpuścisz... A co do próby podciągania stylem gimnastycznym,to miałem dziś taką lajtową próbę i jest ok Smile Dam coś lekkiego na dniach do oceny przez fachowców gimnastyków.
#66

Zahir, czytam zawsze wszystko co piszesz. wiem ze Lukix jest mocny zawsze razem walczymy, ale ostatnio mnie dużo przegonił, sprobuję mu się nie dać.

Lukix - Jak wygram z tobą w tych konfrontacjach , to będę najszczęśliwszym czlowiekiemAngel
Biorę się za siebie ostroTongue
#67

Zaczyna się coś czego jeszcze nie było tutaj?
Prawdziwa męska rozgrywka? Brawo! Będę się przyglądał z uwagą!
#68

Mariusz-i to chciałem usłyszeć.Znam Cię już ponad dwa lata i wiedziałem,że mi nie odpuścisz... Bądżmy w tym miesiącu- pażdzierniku- dla siebie motywacją... Smile
#69

Mrówek na spotkaniu ze mną wspominał coś o jakiś dwóch koxach co to ćwiczą amerikany z obciążeniem ;-p ciekawie.... ;-p
#70

No ciekawie, zwłaszcza że z tego co wiem "koksy" mają po kilkanaście lat Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości