Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
#11

Michał - już na samym początku jest napisane że nachwytem .
Już dzisiaj robiłem mała próbę podciągania , później wrzucę . Będzie to próba, zobaczę co robię źle.
#12

przydał by sie filmik pokazowy może na przykładzie kreatora tej konfrontacji co by każdy widział jak ma prawidłowo zrobić dane ćwiczenie
#13
Video 

Mała próbka do jeszcze mniejszej oceny. Będzie lepiej Tongue

#14

(2013-10-03, 19:23)Tomo Bird napisał(a):  przydał by sie filmik pokazowy może na przykładzie kreatora tej konfrontacji co by każdy widział jak ma prawidłowo zrobić dane ćwiczenie

Tomo, Mrówek ma dzisiaj kręcićSmile
#15

Tak na moje, to najlepiej jakby kamera była pod kątem, albo od boku. Tak jak Mrówek to zdj robił:[Obrazek: 9948503446_4334787756_c.jpg]
#16

Chudini zgadzam się z Tobą, wtedy będzie widać pozycję nóg.

Ojciec podciąganie bardzo fajne, tylko nogi trochę do przodu (jak na zdjęciu u Mrówka powyżej), obciągnij palce i przytrzymaj sekundę na górze i na doleSmile
#17

(2013-10-03, 19:12)Ojciec. napisał(a):  Michał - już na samym początku jest napisane że nachwytem .
Ehhh po co ślepemu oczy... a dwa razy sprawdzałem czy gdzieś nie ma Smile

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#18

Można wykonywać ćwiczenia na kółkach gimnastycznych ?
#19

"Sprzęt i pomoce:
Urządzenie do mierzenia czasu, magnezja, drążek lub inny przyrząd do podciągania."

Jutro zostanie dodany filmik, zasady zostaną jeszcze lepiej określone i zapraszam do wspólnej zabawy ! Smile
#20

jeżeli inny przyrząd do podciągania to czy podczas owego podciągnięcia można kółka odwracać lub minimalnie je odwracać wiadomo kółka się chwieją i może powstać złudzenie/podejrzenie że specjalnie sie odwraca a wiadomo taka fizjonomia że to się dzieje mimowolnie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości