Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
W imieniu młodzieży wszechpolskiej proszę o niedyskryminowanie nastolatków, młodość to wada z której się kiedyś wyrasta.;p

Ojciec.

orpuwupetup - W imieniu Starszyzny wszechPolskiej prosimy o film młodzież wszechPolską z konfrontacjami .

lukix - Zacznij wrzucać filmiki , bo się nie wyrobisz do końca miesiąca Big Grin

Tomo , Satetsu , wy co śpicie? czy trenujecie dopiero?
środa/czwartek wrzuce 'lodołamacza' ;-)
Potwierdzam ,że Tomo Bird ciężko trenuje ! Big Grin

lukix

Wrzucam swoją próbę podciągania.Sorki za jakość i dość kiepskie ustawienie kamerki,ale stopy były obciągnięte-choć nie zawsze to widać...Podejście oczywiście nie na maksa i jak coś to pod koniec miesiąca wrzucę mocniejszą z ewentualnymi poprawkami Smile
Lukix, nieźle startujesz, choć filmik raczej nie będzie zaliczony przez sędziego ze względu na to, że nie widać całej sylwetki. nie mniej jednak ode mnie repSmile

lukix

Dzięki,ale chyba nogi mi też za bardzo chodziły?Smile Jestem gotowy jeszcze coś nagrać.Może kolega mnie nakręci z ręki lepszym aparatem.

Ojciec.

Nie mnie oceniać Huh, ale z chęcią poczekam na ocenę oceniających, ale duży REP dla Ciebie Lukix (Łukasz)
Lukix - niestety ujęcie kamery nie pozwala mi zaliczyć podejścia, dodatkowo powinieneś bardziej zaznaczyć fazę nad drążkiem tak jak to robisz w ostatnich powótrzeniach, 16 powtórzeń to super wynik! Oczywiście leci rep Smile

lukix

Dzięki za ocenę.Filmik będzie poprawiony Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19