Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Ojciec.

Michał - już na samym początku jest napisane że nachwytem .
Już dzisiaj robiłem mała próbę podciągania , później wrzucę . Będzie to próba, zobaczę co robię źle.
przydał by sie filmik pokazowy może na przykładzie kreatora tej konfrontacji co by każdy widział jak ma prawidłowo zrobić dane ćwiczenie

Ojciec.

Mała próbka do jeszcze mniejszej oceny. Będzie lepiej Tongue

(2013-10-03, 19:23)Tomo Bird napisał(a): [ -> ]przydał by sie filmik pokazowy może na przykładzie kreatora tej konfrontacji co by każdy widział jak ma prawidłowo zrobić dane ćwiczenie

Tomo, Mrówek ma dzisiaj kręcićSmile
Tak na moje, to najlepiej jakby kamera była pod kątem, albo od boku. Tak jak Mrówek to zdj robił:[Obrazek: 9948503446_4334787756_c.jpg]
Chudini zgadzam się z Tobą, wtedy będzie widać pozycję nóg.

Ojciec podciąganie bardzo fajne, tylko nogi trochę do przodu (jak na zdjęciu u Mrówka powyżej), obciągnij palce i przytrzymaj sekundę na górze i na doleSmile
(2013-10-03, 19:12)Ojciec. napisał(a): [ -> ]Michał - już na samym początku jest napisane że nachwytem .
Ehhh po co ślepemu oczy... a dwa razy sprawdzałem czy gdzieś nie ma Smile
Można wykonywać ćwiczenia na kółkach gimnastycznych ?
"Sprzęt i pomoce:
Urządzenie do mierzenia czasu, magnezja, drążek lub inny przyrząd do podciągania."

Jutro zostanie dodany filmik, zasady zostaną jeszcze lepiej określone i zapraszam do wspólnej zabawy ! Smile
jeżeli inny przyrząd do podciągania to czy podczas owego podciągnięcia można kółka odwracać lub minimalnie je odwracać wiadomo kółka się chwieją i może powstać złudzenie/podejrzenie że specjalnie sie odwraca a wiadomo taka fizjonomia że to się dzieje mimowolnie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19