Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Ćwiczenia statyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Pozycje statyczne to właśnie ćwiczenia izometryczne. Więc stosuj zgodnie z założeniami podanymi na początku.
(2013-07-16, 10:52)Mrowek napisał(a): [ -> ]6)Cykl treningowy powinien trwać od 8 do 12 tygodni. Gdy czujesz się silny i pewny po 8 tygodniach przejdź do następnej progresji, natomiast gdy nie jesteś jeszcze gotów wydłuż cykl treningowy do 9,10,11,12 tygodni.

(.....)

Tydzień 1: Wskocz do wagi przodem.
Tydzień 2: Z zwisu przerzutnego opuść do wagi .

Jak mam rozumieć ten fragment?Przytoczony punkt 6ty rozumiem jako wybranie ćwiczenia np wskocz o wagi przodem i robienie go 8tyg. Natomiast później opisy progresji są ponumerowane jako tydzień 1, tydzień 2 itd czyli wynika z tego, że książkowo co tydzień trzeba robić progresję To w końcu która wersją jest prawidłowa?
progresje to np waga kuczna, waga kuczna zaawansowana, waga w rozkroku, pół wagi, waga pełna
zaczynasz np od wagi kucznej i przez 8 tygodni ją ćwiczysz wg rozpiski czyli przez pierwszy tydzień wskakujesz do wagi kucznej po tygodniu opuszczasz ze zwisu do wagi kucznej itd.
Po 8 tygodniach zmieniasz progresję na zaawansowaną wagę kuczną i przez pierwszy tydzień wskakujesz do zaawansowanej wagi kucznej, drugi tydzień opuszczasz do zaawansowanej wagi kucznej itd aż do 8 tygodnia i znowu zmieniasz progresję wagi na rozkroczną...

zabrakło chyba w opisie kolejnych progresji ćwiczenia, fajnie by było je dodać w pierwszym poście.
Specjalnie użyłem pojęcia "waga" dlatego ,że nie posiadamy jeszcze pełnego materiału instruktażowego Smile ale powoli go ciągle rozwijamy.
http://gimnastycy.pl/forum/watek-waga-tylem

Nickolay_M

Dzień dobry! Jeśli nie masz nic, chcę wziąć udział w dyskusji na temat motywu (ćwiczenia izometryczne, statyczne). Wykonać ćwiczenia izometryczne, tylko 10 sekund do załadowania, 10-15 sekund odpoczynku, 15 minut dziennie. W procesie szkolenia obejmują ćwiczenia na wszystkie części ciała, od głowy do kostki. Ćwiczenia izometryczne udział na zdrowie, siłę i rehabilitacji. Robiłem wagi ćwiczenia izometryczne. Wykonywać izometryczne ćwiczenia sprawiają, że możliwe do uzyskania szybkiego siłę i wytrzymałość. Z szacunkiem!
Nickolay, jest naszym użytkownikiem z Ukrainy. Opracował trenażer do ćwiczeń izometrycznych który prezentował mi w prywatnej korespondencji. Jako obcokrajowcowi wybaczcie mu błędy językowe a trenażer sami oceńcie Smile

Nickolay_M

Zahir dzięki za wsparcie. Przepraszam za może nie dokładne tłumaczenie, jak korzystać z Internetu Tłumacz.

Kubus Puchatek

a gdzie jest ten trenazer?

kp
Nickolay, jeżeli możesz to pisz w języku angielskim wtedy więcej osób Cię zrozumie. Tłumacz internetowy najwyraźniej się nie nadaje. Ewentualnie Zahir może zechce przetłumaczyć posty w Twoim rodzimym języku Smile

zobaczmy jak poradzi sobie tłumacz w odwrotnym kierunku Smile

-------------------------------------------------------

Микола, якщо ви можете писати по-англійськи, то все більше людей будуть розуміти вас. Перекладач Інтернет мабуть, не підходить. Крім того, Захір можуть бути готові перевести повідомлення на вашій рідній мові Smile

давайте подивимося, як буде перекладач в протилежному напрямку Smile
i tak nie jest źle ten tłumacz całkiem całkiem tłumaczy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11