Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Ćwiczenia statyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Krzychu, dawajSmile
No tak myślałem, dostałem propozycję... Ale on jest tylko przetłumaczony. Nie napisany. Big Grin Dodałem tylko filmy. Big Grin Co narusza regulamin. Chyba, że się zastanowicie. Big Grin
Krzychu, napisz do autora. Pewnie wyrazi zgodę na publikacjęSmile
To Sommer. Big Grin Nie wyraził. Już kiedyś pisałem do niego, bym mógł przetłumaczyć, ale jemu to nie potrzebne,,
Wobec tego zgodnie z prawem możesz zrobić "inspirację artystyczną"Big Grin Na przykładzie artykułu Sommera napisz własny powołując się na to co napisał. Nie możesz tylko go przepisać, bo będzie plagiatSmile
To już ciężej. Przecież nie przepisąłem go! Big Grin Nie jest słowo, w słowo. :d Hmm, przepisałem w innym języku. xD
(2013-09-29, 12:12)Mrowek napisał(a): [ -> ]Jugger damy radę ! Big Grin
Trening czyni mistrza Big Grin

Krzysiek powiedz, ze w trakcie wysylania postu nie byles powaznym, praworzadnym gimnastykiem tylko chuliganskim streetworkoutowcem i niepokornym parkourowcem, moze jakos przejdzie na forum Big Grin
Haha xD Nie jestem. Big Grin Ani nie byłem. Jestem bojaźliwym. Big Grin
Ale imie sie zgadza, opublikujesz jako "trener Krzysztof" albo "coach Chris" i jakos bedzie Big Grin
Stosował ktoś ćwiczenia izometryczne w celu budowy mięśni? Jakie by trzeba przyjąć wartości Max Hold, Hold Time Range, Sets, Total Range (pije tu do tabelki na pierwszej stronie)?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11