Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moja miejscówka:)
#21

nice, a do czego Ci służy ta żółta taśma z sufitu?
#22

I TRX widze, zastanawialem sie kiedys czy kolka czy trx, wybralem kolka. Sa rzeczy ktorych sie nie da zrobic na kolkach i trx sie przydaje?
#23

Przede wszystkim dolne pętle trx'ów - w które wkładasz nogi - umożliwia to kilka fajnych ćwiczeń na brzuch, pompki z niestabilnością na nogach (zamiast na rękach - jak w przypadku kółek) i pewnie jeszcze wiele innych ćwiczeń Smile
#24

Ja po prostu wkladam nogi w kolka i tez to robie. W sumie superman+pike+pushup z nogami w kolkach to moje ulubione cwiczenie na core Big Grin

Tyle, ze pewnie kolka nie "trzymaja" nog tak jak TRXy
#25

i drewno nie wbija Ci się w nogę - o co bym się bardziej martwił Smile
#26

A tu idzie jakos przywyknac, w koncu twardym trza byc a nie mietkim Smile
#27

Można nogi wsadzić w TRX, a ręce na kółka i pompki robić, całe ciało przymusowo spięte od zaraz Big Grin
#28

To moje prywatne dojo Big Grin Zdjęcie trochę stare bo kilka gratów więcej tam jest obecnie ale tak to mniej więcej wygląda.

Nie próbowałem ćwiczyć na kółkach i TRX za jednym zamachem ale powiesiłem wszystko tak, żeby móc to robić w przyszłości.

TRX kupiłem przed kółkami. Najczęściej służy mi do robienia podciągania w poziomie jako rozgrzewki, suspended planche leans i takie tam.
#29

(2013-08-21, 13:55)Seth napisał(a):  Można nogi wsadzić w TRX, a ręce na kółka i pompki robić, całe ciało przymusowo spięte od zaraz Big Grin
Ooooo good idea, tego trzeba kiedys sprobowac Big GrinBig Grin
#30

(2013-08-21, 13:55)Seth napisał(a):  Można nogi wsadzić w TRX, a ręce na kółka i pompki robić, całe ciało przymusowo spięte od zaraz Big Grin

ja bym do tego celu użył 2 taśm z klamrą (identyczne jak do kółek) i nogi wkładał w te taśmy - można regulować długość, nic twardego w nogi nie uwiera i jest tańsze niż TRX.
w castoramie pewnie ze 20-30 zł taki sprzęt by kosztował Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości