Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moja miejscówka:)
#31

W sumie... Kółka + taśmy - czego chcieć więcej Big Grin
#32

Bar Man piękne dojo. Czy jakis fighting też tam uprawiasz?
#33

Jacek bardzo fajny sprzecik na ogrodku zorganizowales i nie dziwi ze chce sie ciagle cos probowac:-).

Barman ty takze jak na domowe warunki wyazales sie tworczym umyslem;-)

Ja przy okazji zagranicznego urlopu znalazlem fajna miejscowke i troszke sie pobujalem;-)

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#34

Zahir, fajna miejscówka.
Zajrzałem tutaj do Was na forum prosto z kalistenikapolska.pl i jak może sobie przypomnisz wstawiałem tam jakiś czas temu swój projekt ogrodowego placyku. Projekt udało mi się zrealizować i jak tylko znajdę czas na porządne zdjęcia to się pochwalę.
#35

Zahir - nie bawię się w żadne walki. Podłoga jest wyłożona matą dla wygody - zawsze przyjemniej dla kości Wink, a dodatkowo tłumi uderzenia ciężaru. Jak wiesz korci mnie bardzo nie tylko ćwiczenie z ciężarem ciała ale i kettle i sandbagi. Do walki można porównać podnoszenie tych ostatnich. Żeby podnieść z ziemi 50+ kg wór, który podczas ruchu zmienia ciągle kształt trzeba z nim przeprowadzić istne zapasy Big Grin

Ale taką miejscówkę jak Twoja Zahir to bym wolał niż swoją zdecydowanie.
#36

http://bydgoszcz.gazeta.pl/szwederowo/1,...73572.html
A to nasza miejscówka, na której otwarcie zapraszam na Strzelecką 3 w Bydgoszczy 31 sierpnia między 11 a 17 Wink

Poznać mnie możecie po największych nogach w klubie. Big Grin Big Grin Big Grin
#37

Wypasiony placyk. Ktos dobrze podszedl do tematu realizacji.
#38

Seth, plac extraklasa ale dla kolegi bez reki Mega Szacunek bo zamiast zamknac sie w domu i plakac nad soba on trenuje !

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#39

Grzegorz, chętnie zobaczę Twoją miejscówkęSmile

Bar - Man, ja z kolei ubolewam, że ćwicząc na dworze może być ciężko z treningiem w zimę i chciałbym mieć w zanadrzu jakieś pomieszczenie. Może w przyszłości uda się to zrealizować

Seth, Twój klubowy kolega rzucił mnie na kolana. W jego przypadku chyba nie sprawdza się określenie niepełnosprawność. Brawa na stojąco.
#40

na ktorej to fotce, bo nie zauwazylem tego kolesia?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości