Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moja miejscówka:)
#1
Photo 

chciałbym się Wam pochwalić moją jeszcze nie ukończoną miejscówkąSmile Po prawej stronie widać nie wykończone poręcze. Ten najwyższy słup będzie zaopatrzony w wysięgnik z liną do wspinania. Jeśli ktoś z Was będzie kiedyś w Kielcach zapraszam na wspólny treningSmile


Załączone pliki Obrazki
       
#2

A to po lewo, do czego ma służyć? do złapania się tyłem, oparcia barkami/plecami i ćwiczeniu brzucha, czy też zawiśnięcia przodem i dynamicznych podciągnięć z przechwytem na wyższy drążek?
#3

Pewnie do ćwiczeń typu flaga Tongue

No miejscówka elegancka, widzę, że wpadłeś na taką samą konstrukcję co ja. Big Grin Jednak swojej ostatecznie nie wykonałem bo stwierdziłem, że trenując na eleganckim placu w C.A. nie mam potrzeby robić sobie czegoś takiego w ogrodzie, aczkolwiek u siebie na podwórku też swoją małą miejscówkę mam, pochwalę się później. Smile

Proponuję poświęcić ten temat na wrzucanie zdjęć swoich miejscówek każdego. Smile
#4

(2013-08-11, 13:03)kingsvid napisał(a):  A to po lewo, do czego ma służyć? do złapania się tyłem, oparcia barkami/plecami i ćwiczeniu brzucha, czy też zawiśnięcia przodem i dynamicznych podciągnięć z przechwytem na wyższy drążek?

Do obu tych rzeczy, również do robienia flagi (co wydedukował Seth) i do wielu, wielu innych ćwiczeń. drabinki to jeden z podstawowych przyrządów gimnastycznych, nie bez powodu jest na każdej sali. Można przy nich robić mnóstwo rzeczy od popularnych nietoperzy, poprzez rozciąganie, pompki w staniu na rękach itp. Kiedyś namówię Mrówka, fana drabinek, do nakręcenia całego tutorialu na temat tego przyrząduSmile
#5

jak na drabinkę to mało szczebelków Wink
i kółka mogłeś dać na wysokość tego najwyższego słupa
tak z zazdrości tylko mówię...

[Obrazek: shut-up-and-take-my-money.jpeg]
#6

Klasa. Szczęka opada... A koszt? Big Grin
#7

Koszt pewnie niewielki, ale pracy troszkę może jednak przy tym być.

Mnie ciekawi jedna rzecz - jak nawierciłeś otwory w palach, żeby rurka po włożeniu była tak ładnie pozioma? :>
#8

Poziomnica laserowa?
#9

(2013-08-11, 19:17)rafal napisał(a):  jak na drabinkę to mało szczebelków Wink
i kółka mogłeś dać na wysokość tego najwyższego słupa
tak z zazdrości tylko mówię...

Drabinka nie jest jeszcze skończona i będzie miała więcej szczebelków. Kółka chciałem dać pół metra wyżej ale zrezygnowałem, bo ciężko było by je zakładaćWink

(2013-08-11, 20:32)Seth napisał(a):  Koszt pewnie niewielki, ale pracy troszkę może jednak przy tym być.

Mnie ciekawi jedna rzecz - jak nawierciłeś otwory w palach, żeby rurka po włożeniu była tak ładnie pozioma? :>

Otwory wiercone wiertłem piórkiem, poziom łapany poziomicą (zwykłąWink). Żeby rurki się nie kręciły, każda jest przewiercona na wylot i zagwintowana z obu stron. Koszt: materiały 600zł, robocizna 800zł. Pewnie da się taniej ale chciałem, by było to trwale i zrobione z solidnych materiałówSmile
#10

Dlatego właśnie pytałem o zastosowanie drabinki, bo coś mało szczebelków było... ^^

Również zazdroszczę Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości