Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 !
#61

Chudini, szkoda.
#62

Chudini to jest i zawsze będzie zabawa, a nie życiowa misja

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#63

Dokładnie to samo sobie pomyślałem. Jeśli oceniający będzie tak uprzejmy i zdecyduje się zakwalifikować filmy do Konfrontacji, to bardzo dobrze, sympatycznie. Jak nie zakwalifikuje, a oceni, to też w porządku, jakieś nowe doświadczenie.
Jeśli nawet żadne z powyższych nie nastąpi, to zawsze przez niepamiętanie terminu zakończenia kilka osób odwaliło dobry, mocniejszy niż zazwyczaj trening (w sensie że test na maksa) i nauczyło się czegoś nowego. Traktowanie tego w kategoriach śmiertelnie poważnych jest chyba trochę nie na miejscu, warto korzystać z tego, że to jest jednak forum bardziej koleżeńskie, niż profesjonalne i nie musimy przez to zbytnio tkwić w sztywnych zasadach.

Trzymajcie jeszcze sylwestrowo-noworoczny bonus!

#64

(2015-12-23, 20:29)Neta napisał(a):  Super pomysł z tymi konfrontacjami, fajna zabawa. Smile Czas trwania do 23, dzisiaj jest 23, więc chyba jeszcze mogę się załapać?...


Również niestety nie mam obecnie dostępu do poręczy... ale na samych kółkach było to dla mnie wystarczająco trudne. Nie wiem czy można zaliczyć choć jedno powtórzenie. ;p

Z kolei poziomki poszły mi coś za łatwo... Co robię źle? Starałam się trzymać cały czas wyprostowane, napięte nogi, ale teraz widzę, że są lekko ugięte Sad

Podciąganie zaliczam 3 Smile
Poziomki zaliczam 11

Neta
Oczywiście ,że zaliczamy nawet nie jedno powtórzenie ! Smile
Jeśli chodzi o poziomki, nogi trochę uciekały w dół musisz wcześniej wykonać hamowanie Big Grin, czyli mocniej napiąć mięśnie brzucha i wolniej wykonać cały ruch. Fajnym ćwiczeniem pomagającym prostować nogi jest ich napinanie w siadzie prostym.
- Naprężasz palce jednej i drugiej nogi na zmianę
- Obie na raz
- j.w zadzierasz stopy
- Naprężasz tylko mięśnie ud tak aby uniosły się pięty .

Wybacz ,że tak późno. Mam nadzieję ,że pomogłem ! Smile

(2015-12-24, 12:49)BROWAReq napisał(a):  Jest prawie południe, więc dodaję ;] - strasznie to ciężkie ;]
Wybaczcie ale ograniczyła mnie trochę wysokość Big Grin
Przy poziomkach zaczęły mnie łapać skurcze prawego uda i jak widzę, wydawało mi się tylko, że mam proste nogi w kolanach niestety.
Hmm jak dodać film, tzn który link, żeby się tu wyświetlił film?

Podciąganie zaliczam 13 ! Smile
Poziomki Zaliczam 6 !

BROWAReq Super ! Wprowadź ćwiczenia które poleciłem Necie, dodatkowo przy przejściu w poziomkach gdy "schodzisz z poziomki" i przechodzisz do leżenie przewrotnego, zabierz "nogi na siebie" tak jak byś chciał dotknąć głowy. Przez co nie będziesz się "rozjeżdżaj" Big Grin.

Tullar

Nie będę cytował filmów bo komputery wylecą w powietrze Big Grin
Janku zaliczam 13 podciągnięć
poziomki zaliczam 8 ponieważ nogi spadały Sad, masz cechę jak Flinstone Big Grin.

(Infinity) Zapomniałeś hasła ? Big Grin
Podciąganie 17 troszkę jesteś załamany w biodrach, postaraj się wyjść bardziej do sylwetki. Smile ( już lepiej na drugim filmie Big Grin)
Poziomki 9 Czasami nogi opadały ( wyjaśnienie wyżej )

Dudo
Podciąganie 11 troszkę jesteś załamany w biodrach, postaraj się wyjść bardziej do sylwetki. Smile ( tutaj pasuje Big Grin )
Poziomki 5 Nogi opadają poniżej poziomu, ta konkurencja miała charakter jakościowy stąd restrykcyjna ocena. (dodatkowo za dobrze was znam ,żeby pobłażać Big Grin )
#65

Czy "(Infinity)" to ja jestem?
#66

(2016-01-05, 14:10)Bylon napisał(a):  Czy "(Infinity)" to ja jestem?

Nie, Ty jesteś "Bylon" "Infinity", to "Infinity". Jego filmik wstawił "Dudo" Smile
#67

xD
Sorry, nie wiem skąd taka patologiczna myśl u mnie (zbyt długo mnie nie było na forum chyba). Prawdopodobnie niecierpliwe oczekiwanie na werdykty zniszczyło czystość umysłu.
Ale mogę liczyć na ocenę?
#68

Super wyszło w takim razie ;]
Faktycznie - teraz próbowałem i żeby wyprostować nogi i mieć je proste to nie trzeba na siłę ich prostować tylko napiąć mieśnie ud - dzięki za poradę ;]
#69

Bylon
Zaliczam 11 poziomek - nogi spadały poniżej poziomu, z powodu ustawienia kamery ciężko mi było ocenić dokładnie
Zaliczam 1 podciągnięcie - "- wyjście bioder powyżej linii poręczy"

Tak więc zakończone czy ktoś jeszcze potrzebuje oceny ? Big Grin
#70

Te podciągnięcia faktycznie kiepskie, zupełnie nie czuję tego ruchu. Szkoda, że lepiej kamery nie ustawiłem w poziomkach, po jak teraz na to patrzę, to przez ujęcie faktycznie można mieć wątpliwości, a w oryginale zawsze min. 90* było.

Dzięki za ocenę!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości