Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 !
#1


Podciąganie na poręczach w zwisie przerzutnym zaliczamy do konkurencji ilościowych wymaganiem które należy spełnić aby zaliczyć powtórzenie jest:
- wyjście bioder powyżej linii poręczy
- pełen wyprost w stawach łokciowych podczas "schodzenia w dół"
- utrzymywanie pionowej pozycji ciała w trakcie wykonywania ćwiczenia ( sylwetki ).

Przejście z leżenie przewrotnego do poziomki zaliczamy do konkurencji jakościowych tak więc oceniamy poprawność wykonania, wymaganiem które należy spełnić aby zaliczyć powtórzenie jest :

- dotknięcie nogami podłoża za głową ( wyjątkiem są osoby o małej gibkości )
- płynne przejście do poziomki
- utrzymanie nóg w poziomie lub powyżej poziomu
- zaznaczenie poziomki
- utrzymanie cechy gimnastycznej

kolejno za każde zaliczone powtórzenie otrzymujemy 1pkt.

Powtórzenie zostaje zaliczone lub nie .
Czas zabawy do 23.12.2015 .

Zapraszam Smile
#2

A teraz parę słów o nagrodach:

1 miejsce - wspólny trening z jednym z członków kadry narodowej w gimnastyce sportowej + zestaw nagród od Gimnastycy.pl

2 miejsce - bezpłatny udział w organizowanym przez nas seminarium + zestaw nagród od Gimnastycy.pl

3 miejsce - zestaw nagród od Gimnastycy.pl
#3

Brzmi kusząco strasznie Smile
#4

Fajna sprawa mam nadzieje ze bedzie duzo chetnych a zmagania beda zazarte Smile Mrowek nie zebym sie czepial ale taki maly blad merytoryczny w opisie cwiczenia. Wydaje mi sie ze lezenie ktore prezentujesz na filmiku nazywa sie lezeniem przewrotnym a nie przerzutnym Wink
#5

No zgadza się zawsze mi się mylą Big Grin
#6

filmy do końca roku można dodawać ??
#7

Do kiedy można nadsyłać filmy?
#8

poziomka na ziemi trudna bo gdy ją robię to może nawet 1 cm dupy nad ziemią nie mam, chyba za krótkie ręce, co? Smile
#9

(2015-11-22, 17:54)KaMcIaK napisał(a):  filmy do końca roku można dodawać ??

(2015-11-23, 00:09)Seb napisał(a):  Do kiedy można nadsyłać filmy?

Właśnie mam ciągle z tym dylemat ale myślę ,że zrobimy ogłoszenie wyników w sylwestra więc będzie ponad cały miesiąc na dodawanie filmów.


(2015-11-23, 03:45)dom_cyl napisał(a):  poziomka na ziemi trudna bo gdy ją robię to może nawet 1 cm dupy nad ziemią nie mam, chyba za krótkie ręce, co? Smile

Jest to bardziej kwestia "wyjścia z barków" Big Grin postaraj się aby w poziomce były one cały opuszczone w dół, dodatkowo podczas wykonywania ćwiczenia trzymaj napięte mięśnie brzucha ,żeby nogi nie opadły Smile.
#10

Cześć,

(jestem tu nowa Wink ) i mam pytanie dot. konfrontacji - czy chodzi o 2 wersje - jedno wykonanie teraz, a druga po ponad miesięcznym treningu pod koniec grudnia?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości