Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8


Podciąganie na poręczach w zwisie przerzutnym zaliczamy do konkurencji ilościowych wymaganiem które należy spełnić aby zaliczyć powtórzenie jest:
- wyjście bioder powyżej linii poręczy
- pełen wyprost w stawach łokciowych podczas "schodzenia w dół"
- utrzymywanie pionowej pozycji ciała w trakcie wykonywania ćwiczenia ( sylwetki ).

Przejście z leżenie przewrotnego do poziomki zaliczamy do konkurencji jakościowych tak więc oceniamy poprawność wykonania, wymaganiem które należy spełnić aby zaliczyć powtórzenie jest :

- dotknięcie nogami podłoża za głową ( wyjątkiem są osoby o małej gibkości )
- płynne przejście do poziomki
- utrzymanie nóg w poziomie lub powyżej poziomu
- zaznaczenie poziomki
- utrzymanie cechy gimnastycznej

kolejno za każde zaliczone powtórzenie otrzymujemy 1pkt.

Powtórzenie zostaje zaliczone lub nie .
Czas zabawy do 23.12.2015 .

Zapraszam Smile
A teraz parę słów o nagrodach:

1 miejsce - wspólny trening z jednym z członków kadry narodowej w gimnastyce sportowej + zestaw nagród od Gimnastycy.pl

2 miejsce - bezpłatny udział w organizowanym przez nas seminarium + zestaw nagród od Gimnastycy.pl

3 miejsce - zestaw nagród od Gimnastycy.pl
Brzmi kusząco strasznie Smile
Fajna sprawa mam nadzieje ze bedzie duzo chetnych a zmagania beda zazarte Smile Mrowek nie zebym sie czepial ale taki maly blad merytoryczny w opisie cwiczenia. Wydaje mi sie ze lezenie ktore prezentujesz na filmiku nazywa sie lezeniem przewrotnym a nie przerzutnym Wink
No zgadza się zawsze mi się mylą Big Grin
filmy do końca roku można dodawać ??
Do kiedy można nadsyłać filmy?
poziomka na ziemi trudna bo gdy ją robię to może nawet 1 cm dupy nad ziemią nie mam, chyba za krótkie ręce, co? Smile
(2015-11-22, 17:54)KaMcIaK napisał(a): [ -> ]filmy do końca roku można dodawać ??

(2015-11-23, 00:09)Seb napisał(a): [ -> ]Do kiedy można nadsyłać filmy?

Właśnie mam ciągle z tym dylemat ale myślę ,że zrobimy ogłoszenie wyników w sylwestra więc będzie ponad cały miesiąc na dodawanie filmów.


(2015-11-23, 03:45)dom_cyl napisał(a): [ -> ]poziomka na ziemi trudna bo gdy ją robię to może nawet 1 cm dupy nad ziemią nie mam, chyba za krótkie ręce, co? Smile

Jest to bardziej kwestia "wyjścia z barków" Big Grin postaraj się aby w poziomce były one cały opuszczone w dół, dodatkowo podczas wykonywania ćwiczenia trzymaj napięte mięśnie brzucha ,żeby nogi nie opadły Smile.

Skrzydlatamara

Cześć,

(jestem tu nowa Wink ) i mam pytanie dot. konfrontacji - czy chodzi o 2 wersje - jedno wykonanie teraz, a druga po ponad miesięcznym treningu pod koniec grudnia?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8