Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
(2015-11-23, 14:59)Skrzydlatamara napisał(a): [ -> ]Cześć,

(jestem tu nowa Wink ) i mam pytanie dot. konfrontacji - czy chodzi o 2 wersje - jedno wykonanie teraz, a druga po ponad miesięcznym treningu pod koniec grudnia?

Wersji mozesz zamiescic ile chcesz... w konfrontacjach chodzi o to zeby byc lepszym kazdego dnia Smile dobrze zebys sobie wrzucila szybko pierwsze próby chłopaki powiedzą ci co ewentulanie trzeba poprawić na co zwrócić uwagę a potem to już ilosciówka...
(2015-11-25, 11:50)belu napisał(a): [ -> ]
(2015-11-23, 14:59)Skrzydlatamara napisał(a): [ -> ]Cześć,

(jestem tu nowa Wink ) i mam pytanie dot. konfrontacji - czy chodzi o 2 wersje - jedno wykonanie teraz, a druga po ponad miesięcznym treningu pod koniec grudnia?

Wersji mozesz zamiescic ile chcesz... w konfrontacjach chodzi o to zeby byc lepszym kazdego dnia Smile dobrze zebys sobie wrzucila szybko pierwsze próby chłopaki powiedzą ci co ewentulanie trzeba poprawić na co zwrócić uwagę a potem to już ilosciówka...

Popieram w 100% !
jutro nagram swoją próbę, ale czy mogę robić poziomke na palcach? bo wtedy mogę ją wykonać, a normalnie ręce mam po prostu za krótkie haha
Tak można , jednak polecam robić ją normalnie na całych dłoniach.
no to start Smile pierwsze zarejestrowane próby...
poręcze zmontowane na potrzeby konfrontacji temp na zewnątrz -5 Big Grin później długa przerwa i wieczorem nagrane drugie ćwiczenie także jakość vid nie najlepsza Wink ale jak to mówią lepszy rydz niż nic Big Grin
(2015-11-27, 00:10)belu napisał(a): [ -> ]no to start Smile pierwsze zarejestrowane próby...
poręcze zmontowane na potrzeby konfrontacji temp na zewnątrz -5 Big Grin później długa przerwa i wieczorem nagrane drugie ćwiczenie także jakość vid nie najlepsza Wink ale jak to mówią lepszy rydz niż nic Big Grin

Podciąganie w sylwetce zaliczone 13pkt
Przewroty do poziomki 13pkt

Jedna sugestia przy zejściach z poziomki staraj się trzymać proste łokcie ! Smile

Piękne rozpoczęcie ! Smile
W ramach motywacji dla mnie, by pamiętać o obowiązkach Smile, pierwsze próby:



(2015-11-27, 07:17)Mrowek napisał(a): [ -> ]Jedna sugestia przy zejściach z poziomki staraj się trzymać proste łokcie ! Smile

next time będzie jak należy Big Grin
Mogę nagrać podciąganie w zwisie przerzutnym na kółkach? bo mam problem z dostępem do poręczy.
Całość właśnie polega na tym aby spróbować tego ćwiczenia na poręczach Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8