Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Maltese/Samolot
#31

(2014-05-13, 16:30)mlody1410 napisał(a):  juz bylo Hannibal kilka propozycji nagrania - ale chyba jakos nie wyszlo
pozatym bylby to film fabularny chyba Smile

ghost - przyznj sie ze sama widzialas tez w lustrze ten bol Wink

widok był niewyraźny pot zalewał skronieTongue
#32

Jest takie coś jak pseudo maltese ja to potrafię a obecnie samo maltese stało sie moja obsesją i nie ważne ile to potrwa chcę to ogarnąć! tutaj filmik z pseudo maltese

#33

ja bym powiedział raczej że to bent arm planche na kółkach, ale jak zwał tak zwał Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#34

Zgadzam się z Rafałem, nie nazwałbym tego Samolotem z tego względu że samolot to już chyba pozycja statyczna która wymaga prostych ramion, a gdy robi się ją na ugiętych to już bardziej wychodzi jak dolna faza pompki w planche
#35

Jak wyżej, jeśli się uczyć maltese przez ugięte ręce, to w efekcie wychodzi mniej niż planche. Maltese się trenuje głównie, przez opuszczanie z prostymi rękoma i planche jest prerekwizytem do nauki tego elementu. Uczyć się maltese bez dobrego planche, to jak uczyć się podciągania na jednej ręce, nie umiejąc na dwóch.
#36

Yoda powiedziałby pewnie tak:
Prostych rąk siła z pleców wychodzi, nie sztuką zginać ręce, ale prost je mieć.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości