Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!

Rafał, ten z punktacją za zajęcie miejsc w każdym ćwiczeniu jest według mnie OK. Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje ale uważam, że zasady muszą być proste i przejrzyste.

Może i jest sprawiedliwy, ale promuje jedynie wytrzymałość siłową a gimnastyka to nie tylko wytrzymałość. Rozumiem, że chcemy żeby jak najwięcej osób brało udział w zabawie, ale wychodzi na to że gimnastyka = wytrzymałość.

(2014-03-03, 18:28)zahir napisał(a):  Rafał, ten z punktacją za zajęcie miejsc w każdym ćwiczeniu jest według mnie OK. Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje ale uważam, że zasady muszą być proste i przejrzyste.

Wg mnie też jest lepszy niż sumowanie punktów z poszczególnych konkurencji

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer

Dokładnie. Więc nie róbmy nic i zostawmy ten z punktacją miejsc.

No z tą wytrzymałością się zgodzę. Teraz ze względu na porę roku skupiliśmy się na elementach które można wykonać w domu a zarazem będących podstawami gimnastycznymi. Nie mam jednak nic przeciwko temu, by wrzucić coś stricte siłowegoSmile

(2014-03-03, 18:51)zahir napisał(a):  No z tą wytrzymałością się zgodzę. Teraz ze względu na porę roku skupiliśmy się na elementach które można wykonać w domu a zarazem będących podstawami gimnastycznymi. Nie mam jednak nic przeciwko temu, by wrzucić coś stricte siłowegoSmile

No właśnie, więc koncentrujmy się nad następnymi zestawamiWink
Co ma marzec ? Może coś na drągu?

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot

Dawajcie propozycjeSmile

Może wznosy nóg do drążka, zwis brodą nad drążkiem, zwis na drążku, zwis odwrotny.

Pseudo Planche Push-Ups, Planche Lean, Dipy na kółkach.

(2014-03-03, 20:13)Satetsu napisał(a):  Pseudo Planche Push-Ups, Planche Lean

Wydaje się trudne do oceniania bo ciężko zmierzyć kąt wychylenia co ma kluczowe znaczenie

(2014-03-03, 20:13)Satetsu napisał(a):  Dipy na kółkach.

Ja jestem za, ale nie każdy (niestety) ma kółka... choć były już konfrontacje na kółkach więc może to nie będzie problem.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer

(2014-03-03, 20:18)rafal napisał(a):  
(2014-03-03, 20:13)Satetsu napisał(a):  Pseudo Planche Push-Ups, Planche Lean

Wydaje się trudne do oceniania bo ciężko zmierzyć kąt wychylenia co ma kluczowe znaczenie

(2014-03-03, 20:13)Satetsu napisał(a):  Dipy na kółkach.

Ja jestem za, ale nie każdy (niestety) ma kółka... choć były już konfrontacje na kółkach więc może to nie będzie problem.

No to by były kręcone od boku i by było widać czy dłonie są na wysokości bioder czy nie. Handstanda moim zdaniem było jeszcze trudniej ocenić i jakoś dało radę : )


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości