Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nadgarstki.
#11

Proste ćwiczenia:

W oparciu o ścianę - stajem 2 kroki od ściany i opieramy się dwoma rękami o ścianę. Tym dalej staniemy od ściany tym ćwiczenie będzie trudniejsze, polecam zacząć od 2 kroków i w miarę postępów zwiększyć odległość.

Na zmianę raz jedną ręką raz drugą ustawiamy je w różnym ustawieniu:
1. Na czubkach palców
2. Na palcach szeroko
3. Pięści
4. "Otwarta pięść" - j.w otwieramy dłoń palce przylegają do ściany
5. "Otwarta pięść" - nadgarstek opieramy na palcach
6. Opieramy zew. część dłoni
7. Ustawiamy ręce w podchwycie
8. Ustawiamy ręce w chwycie wykręconym ( zaczynamy z normalnego ustawienia i wkręcamy dłonie do środka tak żeby najmniejsze palce się stykały)
9. Nadgarstki skierowane do środka
10. Nadgarstki skierowane na zewnątrz

Następnym krokiem jest wykonanie wszystkich kombinacji w podporze przodem na kolanach i "normalnym" czyli leżąc przodem.
#12

Teraz pewnie się nie zabiorę, ale po sesji (koniec stycznia/początek lutego) nakręcę : )
#13

Film autora kilku książek o rozciąganiu. Bardzo ceniony na forum GB.


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#14

Już ładnie wszystko nakręciłem, ale okazało się że światło do dupy i pada cień na dłonie i słabo widać ćwiczenia więc poczekajcie jeszcze parę dni. Muszę tym razem to zrobić przy świetle dziennym.
#15

O Smile Kilka ćwiczeń już wprowadziłem na nadgarstki, ale wiem że to chyba mój najsłabszy punkt jak na razie, od zawsze mi strzykały i jak np. ćwiczę wychylenie przy planche z dłonią skierowaną do przodu to trochę bolą, więc czekam z niecierpliwością : )
#16

U Sommera w kursie H1 jest 36 cwiczen na nadgarstki. Niektore sa wymagajace.

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#17

(2014-02-01, 18:00)Darren napisał(a):  U Sommera w kursie H1 jest 36 cwiczen na nadgarstki. Niektore sa wymagajace.

dokładnie to 4 na rozgrzewkę i 4 ćwiczenia w 8 progresjach każde Smile
masz H1?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#18

Ale wszystkie kursy Sommera są płatne nie? Czy się mylę? Problem w tym, że nie zarabiam a oszczędności zainwestowałem ostatnio w kółeczka itd. więc nie mam możliwości wykupić tych kursów. Musze się zadowolić wszystkim innym, co nie jest taką złą opcją.
#19

Są płatne, aczkolwiek jeden można ukraść z neta (pierwszy). Smile
Ale przerabia się go tyle, że spokojnie przez czas robienia pierwszego zdążysz uzbierać na następny Tongue
#20

Wreszcie gotowe : ) Mam nadzieję, że komuś pomogę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości