Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#31

UdowadniajSmile I ciągnij nogi powyżej poziomuSmile
#32

@Zahir - o cesze Strazakkka pisałem. (Ale, zaznaczam, nie zależy mi na obniżaniu innym ocen, to była tylko taka dygresja a propos pierwszego posta - nie ja jestem sędzia, nie ja będę tutaj dzielił i rządził Wink).
Rozumiem z tymi rękami. Dzięki za wyjaśnienie. Prawdopodobnie w czwartek będzie kolejny filmik, już bardziej na serio kręcony, w normalnych warunkach. Jak już się włączyłem, to będę walczył jak lew! ^^
#33

Powalczmy zatem razem.
#34

Ok. Dzięki za zwrócenie uwagi. Strażak dostał parę punktów karnych i nie chciałem go tak ostro karaćWink Ale runda rozgrzewkowa się skończyła i teraz będę oceniać ostro.
#35

[video=youtube]http://[/video]

Dzieki za wyrozumiałość i drugą szanse,gapa zemnie Tongue wiec przesyłam krzesełkoShy
#36

Co jest z wami tak wgl? Jak można wrzucać filmik, na którym obraz nie jest w pionie tylko obrócony? aż taki problem go obrócić?... Dosłownie 20 sekund roboty.
#37

Dla Ciebie obrócić 20 sek, dla mnie czarna magia. Ciekawie się zapowiada ta konfrontacja :-)
#38

Sorki ze filmik nie obrócony ale tak jak kolega wyżej napisał dla jednych 20 sek dla drugich pół nocySmile
Poza tym jak to nowy,wtopa jakaś musi byćBlush
następne będą już tak jak się należy ok
#39

Spokojnie chłopaki. Róbcie swoje. Wink Zaraz będzie ot i wyląduje do kosza. Big Grin
#40

w windowsie jest darmowy program movie maker polecam do edycji filmików


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości