Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#51

Krychu, 25,2pkt. Punkty karne 0,1pkt za rozłożone ręce (powinny być pionowo w górze). Ta ilość punktów daje Ci na ten moment prowadzenie wspólnie z Patrysiem. W sumie powinienem odjąć Ci parę punktów za czas, gdy przesłonił cię pies ale nie zauważyłem, by noga opadła i nie przypuszczam, że zrobiłeś to specjalnie. Ale na przyszłośc zamykaj psa, bo do ścisłego finału bym Cie nie dopuściłWink
#52

Smile dziękuję za wyrozumiałość, w nastepny week postaram sie pobić wynik, i wszystko wykonać zgodnie z regulaminem Smile) Czyli ręce równolegle do ciała, tak?
#53

(2013-12-15, 21:07)Krychu napisał(a):  Smile dziękuję za wyrozumiałość, w nastepny week postaram sie pobić wynik, i wszystko wykonać zgodnie z regulaminem Smile) Czyli ręce równolegle do ciała, tak?

Ręce uniesione ponad głowę pionowo równolegle do siebie. Tułów ma przylegać do ściany (zwłaszcza odcinek lędźwiowy) Smile
#54

Ja muszę podtrzymywać swoją reputację czepialskiego więc uprzejmie donoszę, że większość krzesełek jest bez dociskania tyłka do ściany lub kąt w kolanie jest większy niż 90 stopni co znacznie ułatwia ćwiczenie Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#55

No i po wynikach a tak kibicowalam....Big Grin
#56

No takiego rozciągnięcia ja nie posiadam. Jest to diabelsko trudne dla mnie tak trzymać ręce nawet w wyprostowanej pozycji
#57

Rafał, podtrzymałeś reputację Big Grin
#58

(2013-12-15, 22:30)rafal napisał(a):  Ja muszę podtrzymywać swoją reputację czepialskiego więc uprzejmie donoszę, że większość krzesełek jest bez dociskania tyłka do ściany lub kąt w kolanie jest większy niż 90 stopni co znacznie ułatwia ćwiczenie Smile

+
#59

Zaraz będzie warn Jarek Big Grin
#60

Wink

dobra trzeba podładować do końca grudnia, ciekawe czy 1min pęknie w tych wyzwaniach


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości