Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#41

(2013-12-11, 11:26)Tomo Bird napisał(a):  w windowsie jest darmowy program movie maker polecam do edycji filmików

Dokładnie. Wystarczy wrzucić filmik. Jeśli ktoś ma win 7 to: Zakładka Strona Główna>obróć w prawo>Zapisz film, wpisujesz nazwę i koniec.
#42

Strazakkk, za krzesełko 14 pkt. Punkty karne -0,5 za każdą sekundę za oderwanie od ściany pleców w odcinku lędźwiowym. Prześlij na priv adres i rozmiar koszulki Smile
#43

Hmmm, może ja też wystartuję, nie po nagrodę, bo za cienki jestem, ale dla samego startu Tongue

Ręce w krzesełku muszą być pionowo, czy mogą być pod kątem? Bo od tego zależy ich przyleganie do ściany w moim przypadku ;P
#44

Co powiecie na to ?

Moja pierwsza próba. Robiłem chyba z 3 filmiki wcześniej (mam dowód), tylko, że walczyłem strasznie z moją nogą, którą mam prostować.. Muszę ją opanować. Jeszcze się odezwę z filmikiem ale tym razem powyżej 20 sekund, bo wiem, że mam siły na tyle Smile
#45

(2013-12-12, 13:09)Seth napisał(a):  Hmmm, może ja też wystartuję, nie po nagrodę, bo za cienki jestem, ale dla samego startu Tongue

Ręce w krzesełku muszą być pionowo, czy mogą być pod kątem? Bo od tego zależy ich przyleganie do ściany w moim przypadku ;P

Startuj, startuj, warto zmierzyć się z samym sobą Smile

Ręce powinny być pionowo. Jeżeli będą pod kątem ćwiczenie będzie zaliczone ale będą punkty karne.

Frantic, 15,3pkt. Punkty karne 0,1pkt za cały czas ćwiczenia za ręce. Przylegały wprawdzie do ściany ale nie były ułożone pionowo, co ułatwia ćwiczenie. Ponieważ nie jest to duży błąd (znacznie mniejszy niż oderwanie rąk od ściany) odejmuje tylko 0,1 pkt za każą sekundę. Ogólnie bardzo ładnie plecy ładnie przylegały do ściany. Następnym razem wrzuć kartkę, bo wprawdzie znamy Cię ale regulamin to ważna sprawa.
#46


Poprawie wynik spokojnie, ale na razie chce wiedziec jaki błąd popełniam. Zatem zahir wypowiadaj się Smile
#47

Patrząc na prawą rękę, chyba masz ugiętą.
#48



Wrzucam głównie do oceny to krzesełko, nie mam jasności czy wykonuje je poprawnie...
#49

Frantic poziomka 20,7pkt. Punkty karne za nogi w poziomie (a nie powyżej) 0,1 pkt przez cały czas ćwiczenia. Mam wątpliwości do pełnego zablokowania kolan ale ze względu na ubiór nie jestem w stanie tego zweryfikować. Następnym razem załóż proszę krótsze albo bardziej obcisłe spodnieSmile

Krychu, krzesełko 9,6pkt. Punkty karne 0,1 za opad nogi swobodnej poniżej poziomu za cały czas trwania ćwiczenia i 0,1pkt za brak prostopadle ustawionych rąk (nie były poziomo nad głową). Gratuluję debiutu Smile

Krychu, poziomka 29,5pkt. Punkty karne w wysokości 0,1pkt za opad nóg do poziomu od 16 sek. Bardzo ładny wynik. gratuluję Smile
#50

Podejście drugie, przepraszam za pieska, ale wysiliłem się na maksa i szkoda było by zmarnować cenne sekundy ^^



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości