Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#21

A co ze mną? Smile
#22

Chudini bardzo Cię przepraszam, przeoczyłem Twój post Sad

27, 9 pkt za poziomkę (-0, 1pkt karny za opadnięcie nóg w 4sek.)

12, 06 pkt za krzesełko (punkty karne -0, 1pkt za każdą sek. za brak prostej nogi w kolanie (noga wolna) i wahnięcia nogi wolnej)

Ogólnie bardzo dobry wynik. Gratuluję Smile
P.S. widzę, że trenujesz na Tęczy Smile
#23

Polecam oglądać na całym ekranie.

#24

I moja próba, zepsuła się trochę orientacja, i jest do góry nogami :/

#25

Witam prosze o opinie i uwagi pozdrawiam

#26

Dobra, ciśniemy z filmami.
Jak widać, pełna prowizorka - L-sit na trzepaku (bardzo niewygodnym, musiałem mieć praktycznie złączone dłonie, bo nie było miejsca: barki bolą bardziej od brzucha xD), krzesełko na ścianie bloku. No ale, to tylko jako próbka techniki, o ocenę której oczywiście proszę.
Proszę się nie łudzić, że ze mną tak łatwo będzie, dzisiejsze nagrania są taką namiastką, żadnym maxem. Tongue

Poziomka w zwisie

Krzesełko na jednej nodze

Wygląda na to, że Strazakkk "sprywatyzował" swój pierwszy film i się jeszcze załapię na koszulkę, heh.
Świetne nagrody w tym miesiącu, to trzeba przyznać. Ale przede wszystkim - genialne ćwiczenia!
#27

Krzysiek20ino krzesełko 18, 4 pkt punkty karne -0, 1 za cały czas ćwiczenia za nie przyleganie całych ràk do ściany, poziomka 33, 3 pkt, punkty karne -0, 1 za cały czas ćwiczenia za nogi w poziomie (powinno być powyżej) i niepełny wyprost kolan

Patryś - poziomka 35, 8pkt punkty karne -0, 1 pkt za opadnięcie nóg od 54 sek, krzesełko 25, 2 pkt punkty karne -0, 1za cały czas ćwiczenia za opad nogi swobodnej. Obracaj proszę kamerę!

Strażak- poziomka 19, 6pkt punkty karne -0, 1 za brak cechy gimnastycznej, -0, 1 za kołysanie się na drążku, -0, 1 za nogiw poziomie a nie powyżej. Punkty za cały czas ćwiczenia. Krzesełka nie mogłem ocenić, bo film ma status prywatny. Popraw to proszę Smile

Bylon, poziomka 15, 3pkt punkty karne -0, 1za cały czas ćwiczenia za gibanie Wink
Krzesełko 12, 8pkt punkty karne -0, 1za nie przyleganie rąk do ściany i -0, 1 pkt za opad nogi wolnej.Punkty karne za cały czas ćwiczenia.

Ojciec, Chudini, Krzysiek20ino, Patryś, Bylon, proszę o przesłanie na priv adresów i rozmiarów koszulki. W przyszłym tygodniu wysyłkaSmile

Strażak, byłeś przed Bylonem ale filmik z krzesełkiem miał status prywatny więc nie zaliczam. Nie mniej jednak jeśli poprawisz zaliczę i wyślę koszulkę Smile
#28

O, świetnie. Smile To już wiem, że gibać się nie wypada (szczerze, to nie mam pojęcia, jak tego uniknąć - pewnie bardzo powolne wchodzenie do poziomki wystarczy, ale...).
Czy ręce muszą do ściany przylegać idealnie, czy wystarczy, że lekko jej dotykają? Ja w tym pierwszym wypadku czuję niefajny ból w barko-karku, wolałbym tego uniknąć.
Na marginesie, to w pierwszym poście były trochę inne przeliczniki punktowe. Np. za oderwanie rąk lub pleców -0,5 pkt (czyli powinienem mieć znacznie mniej punktów), a za nieobciągnięte palce -0,2 pkt. Absolutnie się nie zamierzam wtrącać do oceniania, ale - tylko jako sugestia - IMHO wypadałoby się tego trzymać.
Pozdrowienia!
#29

Bylon, ręce mają przylegać na całej długości. U Ciebie przylegały tylko górą. Dlatego nie odjąłem Ci. 0, 5 a tylko 0, 1. Ale jak chcesz mogę Ci odjąć więcej. Cechę gimnastyczną miałeś bardzo dobrą Smile
#30

Mam za male rozciągnięcie xd a nogi były wyprostowane, co udowodnię! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości