Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje grudzień
#11

Rafał, będzie. We wtorek jestem u Was na treningu i będę chciał nakręcić Smile co do Ojca, to faktycznie świetnie. Widać duże postępy, bo już nawet ładna cecha gimnastyczna Smile
#12

Dzięki za piękne słowa od was Blush Za Poziomkę w zwisie....

To samo się miałem pytać o ten taboret, bo mam chęć na niego!!
Również muszę się przyznać ze nie pamiętam w swoim 40-letim życiu żebym robił taki taboret.
Rozumie 3/4 tego zadania , ale tylko nie wiem jak te ręce mają być ułożone na górze i to mnie męczy ??Sad
#13

Ojciec ręce wyciągnięte ponad głowę dotykają ściany Smile

Z okazji świąt mamy też nagrodę specjalną 5 koszulek dla pierwszych 5 osób które wezmą udział jako pierwsze w obu konkurencjach KonfrontacjiSmile


Załączone pliki Obrazki
   
#14

Wspaniała koszulka, ale chyba nie dam rady, kamerę w domu zostawiłem, czyli najwcześniej w piątek dam radę nagrać.
#15

Zahir mógłbyś nagrać kilkusekundowy filmik z tym krzesełkiem ? Big Grin Głównie o te ręce mi chodzi.
#16

Może być poziomka w zwisie na kółkach?
#17

hej

Kilka słów o nagrodach głównych.
Za 1 miejsce przyrząd Wolweriny :

[Obrazek: w2.jpg]

Wolweriny to trenażer:

- Iron Crossa
- Wagi przodem
- Wagi tyłem
- Maltese
- i wiele innych zastosowań

Wolweriny to przyrząd który wprowadzi Cię w nowy stan świadomości gimnastycznej.
Wielostopniowa regulacja zapewnia niespotykaną skalę możliwości zmiany dźwigni. Kto był na seminarium ten widział, kto nie był ten wkrótce zobaczy nagrodę główną na filmiku promo i na zdjęciach na www.mtidea.pl
Jest kilka ulepszeń względem wersji testowej prezentowanej na seminarium.
Także dla każdego będzie to niespodzianka.

Za drugie miejsce obręcze R32 wykonane z pełnego atestowanego drewna bukowego, oferującego najlepszą jakość i trwałość na lata. To najlepszy zestaw przetestowany w każdych warunkach m.in. na Łomnicy w Tatrach przez Marcina Gąsienice - Kotelnickiego:

[Obrazek: lomnica3.jpg]

ps. Autor wykonał zdjęcia na własne ryzyko i odpowiedzialność !! Zabrania się używania kółek gimnastycznych niezgodnie z ich przeznaczeniem !! Także nie wisimy na kółkach 2634 m n.p.m

[Obrazek: obrecze2logo.jpg]

[Obrazek: IMG_7080.jpg]


Gorąco zachęcam do udziału w grudniowych świątecznych konfrontacjach.
Na prawdę jest o co walczyć. Nagrody są bardzo cenne.

SIŁA !!!!!

Zapraszam na nową stronę www.mtidea.pl
Od nowego roku wprowadzamy wiele nowych produktów. Na tą chwilę czeka ok. 15 w tym kilka autorskich czekających na opatentowanie.
#18

No to lece z drugim filmem, uff w sumie pierwszy raz w życiu to robiłem Confused
Krzesełko na jednej nodze. Czekam na ocenę.
#19

krzesełko nie wiem czy dobrze, ale nogi płoną przy tym, masakra.
#20

Ojciec 22,9 pkt -0,1pkt za ruch nogą swobodną w 1 sek. filmu (na filmiku to sek.5) Ponieważ jako pierwszy wrzuciłeś komplet ćwiczeń otrzymujesz koszulkę. Mam je odebrać około piątku, więc wyślę ci w przyszłym tygodniu Smile

Odpowiadając na pozostałe pytania:
- Może być zwis na kółkach, lecz będzie on na niekorzyść uczestnika, bo na kółkach trudniej zachować stabilność.
- film instruktażowy nakręcimy ale polecam zobaczyć w akcji Ojca, bo wszystko robi pięknie technicznieSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości