Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"

Siwyyo za obrażanie innych zawodników powinieneś zostać zdyskwalifikowany więc nalegam o zaprzestania wycieczek osobistych.

Mam pytanie do Mrówka czy w takim razie teraz będę mógł dzierżyć tytuł :
Mistrz konfrontacji ? :p

Bo o to walczyłem o wieczną chwałę Wink

Pozdrowienia dla wszystkich walczących.
Jest siła w narodzie !!

Wow mam 2 miejsce z Siwyyo - Dziękuję, dziękuję za miło spędzony czas, również za linę . Na pewno ją wykorzystam do treningów.
Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich zwycięzców i uczestników.

Mistrz jest tylko jeden Yoda Big Grin, musisz Maćku powalczyć w następnych konfrontacjach.

Niestety z powodu małej ilości osób zmienimy sposób wygrania nagrody niespodzianki. Dokładne informacje o zasadach już w poniedziałek, zapraszamy !

Tak tak !!

Nie doczytałem do końca :p
Liczy się klasyfikacja ogólna.

Będę walczyć dalej Wink

Dzięki za koszulkę-co za niespodzianka! Myślałem że nie załapię się na podium w generalce.Pozdrawiam Smile

Dzięki wszystkim za współzawodnictwo w tych konfrontacjach! Wink

Taka drobna sugestia - nie spinajcie się O NIC Smile Tym bardziej jeśli chodzi o kwestie treningowe. Jesteście wszyscy świetnymi zawodnikami, więc ćwiczcie i doprowadźcie swoje umiejętności do perfekcji. Konkurs gimnastyczny - stosujcie pełen zakres ruchów, wyprost w stawie. Konkurs street workoutu - (daję TYLKO "przykład") nie jest potrzebny pełen wyprost. To tu, to tam i tyle. Po co nerwy, emocje itp. Nic to nie daje i przyznam, że źle się na to patrzy z boku Smile

Mówiąc bardzo kolokwialnie - spina to może być "sportowca vs. grubasy z McDonald'a". Grubasy? A co się stanie jak taki grubas nabierze ochoty na zmianę swojego JA? Wyśmiejesz go? Błąd Smile Będzie to oznaczało tylko Twoją porażkę, że zamiast pomóc drugiej osobie, skreśliłeś ją.
Wracając do sedna - liczy się to co masz w głowie. Jeśli pracujesz ciężko i chcesz coś zmienić to jesteśmy na tym samym poziomie Wink

Podsumowując spór gimnastyka kontra street workout/ street workout kontra gimnastyka - totalna porażka. Naprawdę przykro się na to patrzy ;/ Bez względu na to, który to sport jest to i tak jazda na tym samym wózku. Może droga jest nieco inna, ale cel jest przecież taki sam Smile

WYLUZUJCIE Big Grin Co to jest? McDonald vs KFC? Playstation vs XBOX? Windows vs Linux? Kolejna "historyczna" spina? Tongue Bez jaj panie i panowie :* Kochajmy się, życie jest zbyt krótkie na takie bzdury :*

Jeszcze raz dzięki wszystkim za te konfrontację. Rozgłaszajcie to gdzie się da, żeby jeszcze więcej osób brało udział, dzięki czemu wszyscy będziemy coraz lepsi Wink
Po co to piszę? Po to, żeby MI jak i każdemu z WAS lepiej się pracowało Smile

Calisthenics Academy pozdrawia! :*

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom. Zwycięzców proszę o przesyłanie do mnie adresów zamieszkania, bym mógł wysłać nagrody.

Nagrodę niespodziankę otrzymuje Chudini za świetny występ i doskonałą formę. Proszę również o przesłanie adresu.

Niezależnie od tego od poniedziałku będą również do wygrania nagrody niespodzianki w organizowanym przez nas konkursie na fp, więc serdecznie zapraszam.

Spina była jest i będzie w każdej dziedzinie życia czy to sportowej czy osobistej w pracy czy na stacji benzynowej itp... Taki jest świat , dobro i zło , yin i yang to generuje rozwój i postęp , zero stagnacji . Uświadamianie kogoś że robi źle jest ważne bo poprawia błędy . Niektórzy dążą do tego by były te błęy choć ich nie ma "szukanie dziury w całym" . No ale nie zagłębiajmy się w filozofię . Nie ma "złotego środka" a rywalizacja jest równa konkurencji .

Kółka doszły! Jeszcze raz dziękuje za nagrodę. Wkrótce postaram się wrzucić jakiś filmik na nowym sprzęcie Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości