Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"

(2013-10-26, 18:54)siwyyo napisał(a):  
(2013-10-21, 17:50)lukix napisał(a):  Miałem jeszcze poczekać,ale jednak wrzucam Smile Daje do oceny,ale i tak więcej prób już nie będzie Smile


[MOD] Wrzucaj filmy za pomocą telewizorka, żeby były od razu widoczne na forum[/MOD]

Mrówek patrz inne odstępstwa od techniki są uznawane za błąd i skutkują niezaliczeniem powtórzenia.

skad on ma wiec zaliczne 19 powtorzen?

Siła znaczna Smile Pochwała sie należy, ale stopy same sobie... w gimnastyce chodzi o to zeby wytrzymać max napiecia całego ciała, a nie tylko parti ćwiczonych
Po sylwetce widzę ze spinałeś brzuch, to za mało, zepnij pośladki, łydki, obciągnij palce u stóp, całe ciało ma być napięte, wtedy zaczynamy ćwiczenie Smile

(2013-10-26, 21:04)lukix napisał(a):  siwyyo-przestań ciągle narzekać tylko nagraj lepszą próbę... Za tą gadkę i tak w moich oczach jesteś już zdyskwalifikowany jako zawodnik...

nagralem , nie machalem nogami jak Ty, zaliczyli mi 18, to ze Ty nie potrafisz sie przyznac do wlasnego bledu i uciekasz od tego dyskfalifikuje Ciebie w moich oczach Smile

nie poddawajcie się, walczcie.

Panowie, wiecej werwy przy cwiczeniach, a mniej przepychanek slownych.
Konkurujemy siłą i techniką, a nie gadaniem.

Wrzucę dzisiaj kilka filmów z dwóch rodzai . Kręce próbuję na wszystkie strony, prostuję ręce , robie co tylko można Big Grin


Do poprawy dążącemu Wink

Czekam na uwagi :p
Byle szybko bo do końca miesiąca mało czasu Wink

Amerykany

(2013-10-28, 20:58)mtidea.pl napisał(a):  Do poprawy dążącemu Wink

Czekam na uwagi :p
Byle szybko bo do końca miesiąca mało czasu Wink


Tak jest jak się czeka na ostatnią chwilę, nie prostujesz łokci w większości powtórzeń, kilka ostatnich podciągnięć zbyt nisko(moim zdaniem), nie wspominając już zatrzymania na górze, bo nie było w żadnym powtórzeniu, czyli nie zdziwię się jak liczba zaliczonych powtórzeń wyniesie 0.

Yoda - Tak Cię ostatnio obserwuje to , mam chęć Ci powiedzieć że Bardzo mocny jesteś i świetną robotę robisz, i życzę ci dalszych sukcesów.;

mtidea.pl - Czytaj uważnie regulamin i wzoruj się na filmach już ocenionychConfused

Wybaczcie moją zwłokę trochę mam na studiach roboty ale dzisiaj bądź jutro z rana ocenie filmiki Smile a przez weekend napisze nowy ciekawy artykuł odnośnie rozgrzewki i treningu kulturystycznego ! Pozdrawiam Smile

Widzę widzę błędy, ale to zaleciałości z treningu wspinaczkowego.
Przy treningu maksymalnej rekrutacji nigdy nie schodzę do pełnego wyprostu w łokciach
z prostej przyczyny przy większym balaście za bardzo wchodzi w stawy.

Wrzucę lepszą próbę Wink

Pozdro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości