Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"

Yoda@Siwyyo - Walka do ostatnich niemalże minut - Wielkie repy dla was za dwie konkurencje w których wypiliście mi wszystką krewSmile Helloween będzie zapamiętany.
Jeszcze raz Gratulacje dla was , no i dla wszystkich którzy podjęli się wzięcia udziału w Konfrontacjach.

(2013-11-01, 10:44)Ojciec. napisał(a):  Yoda@Siwyyo - Walka do ostatnich niemalże minut - Wielkie repy dla was za dwie konkurencje w których wypiliście mi wszystką krewSmile Helloween będzie zapamiętany.
Jeszcze raz Gratulacje dla was , no i dla wszystkich którzy podjęli się wzięcia udziału w Konfrontacjach.

Ojciec dla Ciebie wieksze gratulacje ze mimo wieku zachodzisz nam za skore Smile

Jestes wzorem dla wszystkich

nie poddawajcie się, walczcie.

Tomo Bird - 20 Amerykanów - zaliczam 12
Ojciec - 15 Amerykanów - zaliczam 13
Mtidea.pl - 20 podciągnięć - zaczliam 19
Siwyyo - 20 Podciągnięć - tutaj miałem ciężka decyzję najlepsze podciąganie jakie miałem okazje oceniać na tych konfrontacjach zaliczam 19
Siwyyo - 13 Amerykanów - bardzo ładne wykonanie zaliczam 11
Yoda - 17 Amerykanów - zaliczam 16

Wieczorem wyniki Smile

Gratulacje dla zwycięzców i ogólnie dla wszystkich uczestników za udział,a Ojciec,to wiadomo,że to już legenda Polskiego Drążka Smile

Lukix spodziewałem się od ciebie filmiku Smile

Mrówek-co do Amerykanów,to nigdy nie robiłem tego ćwiczenia,bo nie mam gdzie ich wykonywać.Jeśli chodzi o podciąganie,to wiem że dałbym radę wykonać więcej niż 19-powt,ale sobie odpuściłem...chyba z wiadomych względów... Smile

To kiedy możemy się spodziewać ogólnej klasyfikacji ? Smile

Gratuluję wszystkim uczestnikom, Pokazaliście wspaniałą formę i niezwykłą walkęSmile

Podciąganie(ilość)
1. Lukix, Siwyyo i Mtidea.pl - 19
2. Yoda - 18
3. Ojciec - 17
4. Chudini - 12

Amerykany(ilość)
1. Yoda - 16
2. Ojciec - 13
3. Tomo Bird - 12
4. Siwyyo - 11

Ogólna klasyfikacja
1. Yoda z 19 punktami
2. Siwyyo i Ojciec z 17 punktami
3. Lukix i Mtidea.pl z 10 punktami
4. Tomo Bird z 8 punktami
5. Chudini z 7 punktami

Yoda za zajęcie pierwszego miejsca otrzymuje kółka gimanstyczne wraz z taśmami sponsorowane przez Mtidea.pl

Siwyyo i Ojciec za zajęcie drugiego miejsca otrzymują linę 3m

Lukix i Mtidea.pl za zajęcie trzeciego miejsca otrzymują koszulki gimnastycy.pl

Dziekuje wszystkim za wzięcie udziału, szkoda trochę pewnych zgrzytów ale będziemy dopracowywać regulamin i uczyć się na błędach. Po świętach startujemy z kolejnymi konfrontacjami.
Pozdrawiam siła !

(2013-11-01, 20:36)Mrowek napisał(a):  Podciąganie(ilość)
1. Lukix, Siwyyo i Mtidea.pl - 19
2. Yoda - 18
3. Ojciec - 17
4. Chudini - 12

Amerykany(ilość)
1. Yoda - 16
2. Ojciec - 13
3. Tomo Bird - 12
4. Siwyyo - 11

Ogólna klasyfikacja
1. Yoda z 19 punktami
2. Siwyyo i Ojciec z 17 punktami
3. Lukix i Mtidea.pl z 10 punktami
4. Tomo Bird z 8 punktami
5. Chudini z 7 punktami

Yoda za zajęcie pierwszego miejsca otrzymuje kółka gimanstyczne wraz z taśmami sponsorowane przez Mtidea.pl

Siwyyo i Ojciec za zajęcie drugiego miejsca otrzymują linę 3m

Lukix i Mtidea.pl za zajęcie trzeciego miejsca otrzymują koszulki gimnastycy.pl

Dziekuje wszystkim za wzięcie udziału, szkoda trochę pewnych zgrzytów ale będziemy dopracowywać regulamin i uczyć się na błędach. Po świętach startujemy z kolejnymi konfrontacjami.
Pozdrawiam siła !



troche szkoda ze w 3 osoby w podciaganiach mamy pierwsze miejsce ale no coz.. nic nie poradze

nie poddawajcie się, walczcie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości