Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje sierpień "powiew energii"
#71

żeby nie było że same poziomki to wrzucam podskoki sztuk 54
zaraz spadnę z pierwszego miejsca ale zawsze to lider choć przez chwilę Wink

masakryczne jest to skakanie...


pierwsza próba poziomeczki 54s


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#72

No to tego...wstawiam od razu 3 próby podskoków, ponieważ nie mam czasu już później nic nagrywać, także wszystko zostaje do oceny sędziego, zobaczymy rano co z tego wyjdzie.;d

pierwsza próba, 67 podkoków:

druga próba, nagrywana zaraz po pierwszej, także na pewnym zmęczeniu ;D 65 podskoków :

i trzecia próba, najlepsza pod względem wyniku, ale chyba najgorsza pod względem techniki+ pod koniec stan przedzawałowy, 80 podskoków:

Nie mam szans w L-sicie ale wstawie żeby nie było że nie próbowałem.;p

Próba na podpórkach, nie ogarniam dzisiaj życia, co widać chociażby po potrąconych podpórkach.;p



i próba na ziemi, wyszło gorzej niż wcześniej, no ale też wstawie:


#73

(2013-08-31, 15:28)Tomo Bird napisał(a):  Witajcie . Oto moje drugie podejście . Pozdrawiam .

-10s zejście poniżej poziomu
Zaliczone 46s

(2013-08-31, 08:25)Satetsu napisał(a):  
Poziomka (L-sit) x 45sek
-8s poniżej poziomu
Zaliczone 37s
Ekstra sylwetka najlepsza jak dotąd.

(2013-08-30, 23:40)Dexterek napisał(a):  

Prawie przez całe ćwiczenie nogi poniżej poziomu
- brak cechy gimnastycznej
Zaliczam 10s

(2013-08-30, 23:29)Michał napisał(a):  Może teraz będzie trochę lepiej.

-4s zejście poniżej poziomu
14 zaliczone!

(2013-08-23, 10:14)Ojciec. napisał(a):  Uf, na pewno będzie szereg niedociągnięć z mojej strony, ale niech będzie.
Pierwsza Próba.

-1 s brak cechy gimnastyczne
-9 s nogi poniżej poziomu
43s zaliczone

(2013-08-16, 21:05)Chudini napisał(a):  Pierwsza próba, proszę o sprawdzenie i wytknięcie błędów.
- 1s ugięcie w kolanach
- 8s lekkie zejście poniżej poziomu
19s zaliczone


Musicie mi wybaczyć resztę ocenie jutro rano Smile, jestem wykończony po treningu. Dodatkowo muszę rozpatrzyć sprawę Ojca z powodu braku cechy gimnastycznej.
Ojcze druga próba znacznie gorzej dlatego zaliczam pierwszą
Tomo Bird druga lepsza więc nie zaliczam pierwszej
Pozdrawiam
#74

Witam,

Moja pierwsza próba, poziomka x39 sekund


Pozdrawiam
#75

tak się zastanawiam jaka jest granica między ugięciem nóg w kolanach (1s kary) a "utraceniem przedstawionego w instruktażu kształtu" (zatrzymanie czasu) Smile
czyli jak mocno można zgiąć nogi żeby dostać tylko 1 karną sekundę Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#76

[video=youtube]www.http://youtube.com/watch?v=DGhzL7N2BBw&feature=youtu.be[/video]
Poziomka x35 sekund
#77

rzutem na taśmę drugie podejście do poziomki, czas słabszy bo nogi już nie wytrzymały, ale może mniej odjęć będzie czy cuś Wink

poziomka ~50s


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#78

"3.czas nie jest liczony, lub zostaje zatrzymany, kiedy sylwetka nie osiągnie lub utraci przedstawiony w instruktażu kształt. Ponowne liczenie czasu zaczyna się w momencie skorygowania sylwetki.
4.błędy, które odejmują po 1 sek z czasu trwania ćwiczenia: rozłączone nogi, brak cechy gimnastycznej,głowa i wzrok skierowany w dół, nogi zgięte w kolanach, ugięte ręce. "

Wg. pkt. regulaminu wszystkie odstępstwa od techniki skutkują zatrzymaniem czasu.
Dodatkowo w przypadku braku cechy gimnastycznej odejmujemy 1s od całkowitego czasu.

Nowe wyniki:
Poziomka
Dexterek - Super, naprawdę ekstra poprawa zaliczam 35s
Satetsu - Jak zawsze techniczne i poprawne wykonanie, -9s z powodu nóg poniżej poziomu, zaliczam 37s
Rafał - Druga próba niezaliczona z powodu złego ustawienia kamery, zaliczam pierwszą próbę, 14s poniżej poziomu, Zaliczam 40s !.
Ojciec - Brak cechy gimnastycznej według regulaminu cała próba zostaje unieważniona
Michał - Widać poprawę -4s za nogi poniżej poziomu , zaliczam 14s
Chudini -Bardzo dobra próba -1s za ugięcie w kolanach, ale widoczna jest cecha ,- 8s zejście poniżej poziomu 19s zaliczone
Orpuwupetup - -8s poniżej poziomu, Zaliczone 26s (It's working Big Grin )
Smile - Brack cechy gimnastycznej, niestety muszę unieważnić próbę
Krzysiek20Ino - Krzysiu ile tam było 5s ? Smile
Tomo Bird -10s zejście poniżej poziomu ,Zaliczone 46s

Podskoki
Rafał -8 lekkie odchylenie od techniki , 46 podskoków zaliczone
Orpuwupetup -24 podskoków z pierwszej próby (brak poprawnej techniki) ,43 zaliczone

Wyniki:
Poziomka
1.Tomo Bird - 46s
2.Rafał - 40s
3.Statetsu - 37s
4.Dexterek - 35s
5.Orpuwupetup - 26s
6.Chudini - 19s
7.Michał 14s
8.Krzysiek20ino -5s ? Big Grin
9.Ojciec / Smile - brak cechy gimnastycznej przez całe ćwiczenie.
Podskoki
1.Rafał - 46
2.Orpuwupetup - 43

Teraz chciałem was serdecznie przeprosić za lekkie zamieszanie spowodowane napiętym miesiącem. Już wracam pełną parą do pracy, już niedługo nowy poradnik, promo i dużo dużo więcej...
Pozdrawiam.
#79

To na pewno nie zbieg okolicznosci ze na poczatku mialem odjete 20 podkokow a potem jak sie okazalo ze rafal ma mniej to juz 24... konfrontacje byly ustawione i to wszystko to jeden wielki spisek przeciwko rozwojowi polskiego fitnessu...

Ale mimo wszystko, it's working!Big Grin
#80

(2013-09-01, 17:19)orpuwupetup napisał(a):  To na pewno nie zbieg okolicznosci ze na poczatku mialem odjete 20 podkokow a potem jak sie okazalo ze rafal ma mniej to juz 24... konfrontacje byly ustawione i to wszystko to jeden wielki spisek przeciwko rozwojowi polskiego fitnessu...

Ale mimo wszystko, it's working!Big Grin

Czarek, rep za demaskację spiskuSmile Jutro wysyłam ci nagrodęSmile

Serdecznie gratuluję wszystkim zwycięzcom. Tych którzy zajęli drugie i trzecie miejsca proszę o wysłanie do mnie na priv adresów, bym mógł wysłać nagrody. Mistrzów Konfrontacji proszę natomiast o kontakt z Adamem który pomoże wymierzyć skórki i zajmie się ich zakupem i wysyłkąSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości