Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ćwiczenia grzbietu - alternatywy?
#11

wiem, wiem, tylko się zastanawiam jak to robią gimnastycy Smile zwykłe trzymanie sylwetki jest mało wymagające, przynajmniej dla mnie.
#12

(2014-08-09, 01:48)dom_cyl napisał(a):  wiem, wiem, tylko się zastanawiam jak to robią gimnastycy Smile zwykłe trzymanie sylwetki jest mało wymagające, przynajmniej dla mnie.

Czekamy na zaprezentowanie swoich umiejętności. ( czyt. filmik) Smile
#13

(2014-08-09, 01:48)dom_cyl napisał(a):  wiem, wiem, tylko się zastanawiam jak to robią gimnastycy Smile zwykłe trzymanie sylwetki jest mało wymagające, przynajmniej dla mnie.

No to niezły jesteś harpagan.
#14

jaki filmik, jaki harpagan? nie mówcie, że na przykład taka pozycja pozycja jak hollow body jest dla Was trudna.
#15

No to pokaż poprawne hollow body, najlepiej w Sommerowskim mastery, czyli 5x60s Smile
#16

(2014-08-09, 10:56)dom_cyl napisał(a):  jaki filmik, jaki harpagan? nie mówcie, że na przykład taka pozycja pozycja jak hollow body jest dla Was trudna.

Wystarczy, że zrobisz poprawne hollow body 5 x 30s z przerwą 60s i nakręcisz filmik. Wtedy zwracam honor. Skoro takie to łatwe to nie będzie problemu. Ja co prawda zrobiłem kiedyś 5 x 60s z przerwą na pałe tyle ile potrzebowałem, ale na bank nie było to poprawne techniczne, bo się tak nie znałem jak teraz.
#17

ja nie mówię o robieniu tego w 20 seriach po 2 minuty.. to, że piszę o łatwości nie znaczy, że robie to po 10 minut i nadal nie mam dosyć.. za dużą wyobraźnie macie Wink
#18

Czyli jednak nie jest takie łatwe. Smile
#19

a czy ja kiedyś trenowałem sylwetki by robić po 5 serii 30 sekund? dla mnie łatwe jest wtedy kiedy kładę się na podłogę, nie ćwicząc nigdy danego elementu, i zrobić chociaż te 30+ sekund.
#20

(2014-08-09, 10:24)Satetsu napisał(a):  
(2014-08-09, 01:48)dom_cyl napisał(a):  wiem, wiem, tylko się zastanawiam jak to robią gimnastycy Smile zwykłe trzymanie sylwetki jest mało wymagające, przynajmniej dla mnie.

No to niezły jesteś harpagan.

Albo po prostu niepoprawnie wykonana sylwetkaSmile

(2014-08-09, 13:21)dom_cyl napisał(a):  a czy ja kiedyś trenowałem sylwetki by robić po 5 serii 30 sekund? dla mnie łatwe jest wtedy kiedy kładę się na podłogę, nie ćwicząc nigdy danego elementu, i zrobić chociaż te 30+ sekund.

Chciałbym zobaczyć jak poprawnie trzymasz 30 sek. hollow body albo tyleż samo siad równoważny Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości