Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ćwiczenia grzbietu - alternatywy?
#1

Witam, ćwiczę w domu, nie mam żadnej drabinki, więc nie mogę robić "nietoperzy", nie mam też miejsca do ćwiczenia skłonów, ani tym bardziej ławki (takich np. na ławce rzymskiej), a wiem, że to są najlepsze ćwiczenia na prostowniki/mięśnie grzbietu.

Ćwiczę do Back Levera i mam problem z tym, bo czuję, że nie mam wystarczająco siły. Pomożecie? Smile
#2

wznosy tułowia, wznosy nóg, wznosy tułowia i nóg jednocześnie, trzymanie tułowia i nóg w górze - wszystko w leżeniu na brzuchu.
A co ma grzbiet do wagi tyłem?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

A nie ma? Czuję grzbiet robiąc progresje wagi tyłem.
#4

wrzuć film do "okiem trenera", być może trzeba coś skorygować...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Wall Handstand Reverse Leg Lifts (Tuck/Straddle/Pike), Reverse Leg Lifts (na stole można robić : D), Arch Up, Jefferson Curls (ja staje na półce solidnej xd), Arch Body Hold, Arch Body Rocks. Podałem angielskie nazwy żeby było łatwiej znaleźć na google/YT
#6

(2014-08-07, 11:28)rafal napisał(a):  wrzuć film do "okiem trenera", być może trzeba coś skorygować...

Trudno coś korygować, skoro nie umiem jeszcze Smile

Cytat:Wall Handstand Reverse Leg Lifts (Tuck/Straddle/Pike), Reverse Leg Lifts (na stole można robić : D), Arch Up, Jefferson Curls (ja staje na półce solidnej xd), Arch Body Hold, Arch Body Rocks. Podałem angielskie nazwy żeby było łatwiej znaleźć na google/YT
Dzięki wielkie Smile
#7

Progresje też trzeba robić poprawnie, więc może i jest co korygować. Smile
#8

Sylwrtki gimnastyczne, sylwetki gimnastyczne i sylwetki gimnastyczneWink Wystarczy tylko podłoga i całe ciało przeçwiczone. A spkro sylwetek angażuje lędźwie.
#9

przy sylwetkach staracie się tylko utrzymać w danej pozycji czy ściskacie jeszcze dodatkowo mięśnie?
#10

(2014-08-08, 15:39)dom_cyl napisał(a):  przy sylwetkach staracie się tylko utrzymać w danej pozycji czy ściskacie jeszcze dodatkowo mięśnie?

Jak ściśniesz na maksa to lepiej, wiadomo.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości