Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ćwiczenia grzbietu - alternatywy?
#21

(2014-08-10, 18:36)zahir napisał(a):  Chciałbym zobaczyć jak poprawnie trzymasz 30 sek. hollow body albo tyleż samo siad równoważny Smile
Aż chyba wrzucę swój siad równoważny, bo wydaje mi się, że stosunkowo łatwo mi wychodzi, ale nie wiem czy robię go dobrze ;>
Tam na lędźwiach trzeba leżeć?
#22

czekamy na dowody, gadać to każdy może co to nie potrafi.

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#23

@seth http://4.bp.blogspot.com/-VQ6XOK3xawU/Uv...010017.JPG tj siad równoważny, raczej na tyłku ; p
#24

komuś coś chcę udowadniać?

(2014-08-10, 18:36)zahir napisał(a):  
(2014-08-09, 10:24)Satetsu napisał(a):  
(2014-08-09, 01:48)dom_cyl napisał(a):  wiem, wiem, tylko się zastanawiam jak to robią gimnastycy Smile zwykłe trzymanie sylwetki jest mało wymagające, przynajmniej dla mnie.

No to niezły jesteś harpagan.

Albo po prostu niepoprawnie wykonana sylwetkaSmile

(2014-08-09, 13:21)dom_cyl napisał(a):  a czy ja kiedyś trenowałem sylwetki by robić po 5 serii 30 sekund? dla mnie łatwe jest wtedy kiedy kładę się na podłogę, nie ćwicząc nigdy danego elementu, i zrobić chociaż te 30+ sekund.

Chciałbym zobaczyć jak poprawnie trzymasz 30 sek. hollow body albo tyleż samo siad równoważny Smile

jestem gimnastykiem bym robił perfekt(dla gimnastyków)? Smile
#25

Nie chodzi o to, byś robił perfekt, tylko byś w ogóle zrobił. Większość ludzi strasznie kaleczy nawet tak popularne hollow body, bo zupełnie nie wiedzą o co chodzi w tym ćwiczeniu. skoro mówisz, ze jesteś w stanie bez problemu trzymać je 30 sek. to widzę 3 możliwości:

1) Robisz to źle
2) Jesteś Chuckiem Norrisem
3) Jesteś gościem o niesamowitej sile korpusu i niezwykłym potencjale który KONIECZNIE trzeba wykorzystać Smile
#26

robię to le bo nie unoszę tak wysoko łopatek jak na przykład tutaj: http://gymnasticswod.com/content/hollow-body co prawda są oderwane, ale nie aż tak, ciut brakuje. zawsze miałem problem by się tak podnieść nawet w zwykłych brzuszkach Smile
#27

(2014-08-11, 12:51)dom_cyl napisał(a):  robię to le bo nie unoszę tak wysoko łopatek jak na przykład tutaj: http://gymnasticswod.com/content/hollow-body co prawda są oderwane, ale nie aż tak, ciut brakuje. zawsze miałem problem by się tak podnieść nawet w zwykłych brzuszkach Smile

nie powinny być tak wysoko uniesione jak pokazuje Carl Paoli na tym zdjęciu tylko tak:
[Obrazek: HollowHold918.jpg]
jest o tym wątek na GB

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#28

tak zapytam dla ścisłości. czy w hollow body trzeba lędźwie przycisnąć do podłogi?
#29

no to jest cały majstersztyk tego ćwiczenia, zrobić kołyski w hollow body to wyczyn, mi nie zawsze wychodzi

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#30

Mnie też. Zakołyszę ale robię zbyt obszerny ruch. A powinno się tylko lekko kołysać na lędźwiach.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości