Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Intermittent fasting (IF)
#81

ja akurat zakładałem taki sam cel jak osoby zajmujące się kulturystyką Smile
Testowałem to głównie z ciekawości, ale nie jestem aż tak ciekawy żeby kupować książkę na ten temat. Swoją (nie)wiedzę w tym temacie opieram głównie na źródłach z netu (np leangains.com, warriordiet.com itp). Był też ciekawy film na discovery o tym, ale bardziej pod kątem zdrowotnym niż redukcji tkanki tłuszczowej.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#82

ten program na discovery to właśnie autor tej książki, podałam link z namiarami na nią , bo widzę . że wątek jest długi i ciekawy, każdy ma inne priorytety i co innego go może motywować - nie każę Ci kupować książkiSmile
#83

Mógłby ktoś podać tytuł tego programu z Discovery?
#84

(2013-11-16, 15:05)naks napisał(a):  Mógłby ktoś podać tytuł tego programu z Discovery?

Jak wpiszesz na you toube dr mosley albo eat stop eat. to na pewno znajdziesz,nie wiem czy ten program nie byl robiony dla stacji BBC,musisz poszukaćSmile
#85

Jakby ktos przegapil albo byl zainteresowany, to ukazala sie w PL jedna z kluczowych ksiazek dotyczacych tematu IF a mianowicie "Eat Stop Eat" Brada Pilona. Jakby jeszcze wydali Leangains Martina Berkhama to byłby komplet.
http://ebookpoint.pl/ksiazki/eat-stop-ea...jedzni.htm

Kto to jest Brad Pilon?
http://review-eatstopeat.com/brad-pilon/
[Obrazek: brad-pilon.jpg]

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#86

znalazłam tą samą książkę na allegro jeszcze taniej , już zamówiłam Big Grin

http://allegro.pl/eat-stop-eat-pilon-bra...36331.html

zawsze trochę kasy można wydać na co innego a temat ciekawy...
#87

I jak, przeczytalas? Cool Co powiesz?

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#88

trochę tak pisze jak dla nic nie rozumiących( kumających inaczej) ale sens przekazał, lepiej opisał to dr Mosley , ale jak kto lubi
#89

Mysle, ze Pilonowi chodzilo bardziej o zburzenie i przelamanie pewnych stereotypow i typowych schematow, powtarzanych w kolko mitow z osiedlowych silowni. ktore zreszta przeciez nawet tutaj na forum kraza. Mosleyowi chodzilo bardziej o walor zdrowotny, zreszta wynajal do tego dziennikarke, ktora mu to ladnie ubrala w slowka. Faktem jest, ze obie warto przeczytac Big Grin Pare rzeczy daje do myslenia w kazdym razie.

Autorytety są główną przyczyną tego, że ludzkość stoi w miejscu Johann Wolfgang von Goethe

#90

Sama teoria jak najbardziej przekonująca,kto komu i co ubrał w słówka też mniej istotna-w końcu to nie literatura pięknaTongue,dobrze ,że są ludzie,którzy na swoim przykładzie i jest to poparte wynikami badań pokazują,że można inaczej spojrzeć na sprawę zdrowia i żywienia


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości