Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Jakie kółka gimnastyczne kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Bardzo, bardzo słabej jakości sklejka co widać na zdjęciach, wiele ubytków i wad wewnętrznych.
Takie kółka nadają się tylko do kosza, no ale tak niestety wygląda oszczędność materiałów i brak wiedzy wykonawcy.
Dlatego przestrzegam przed tanimi kółkami z allegro, bo tak się to potem może skończyć.

Polecam naszą nową stronę : www.mtidea.pl
Może Pan zaznajomić się z pełną ofertą i referencjami.

Ciągle rozwijamy nasze produkty i kółka czego efektem są obręcze z pełnego drewna bukowego.
Ta sklejka nie posiada żadnych wad wewnętrznych !!
Na te drewno posiadamy certyfikat wykonania, gdyż nie jest to komercyjna sklejka handlowa.
Producent wykonuje ją specjalnie na nasze zamówienie.

To też ciekawostka :

"bo w/g sprzedającego to kółka firmowe i są warte 100funtow w co za bardzo nie chce mi się wierzyć."

Patrząc po obecnym kursie funta 5 zł. cena tych kółek w Anglii to ok. 500 zł. a u nas pojawiają się po 100 kilkadziesiąt złotych.Czyli taniej o jakieś 350%. Szczerze powiedziawszy jest to totalny absurd i marketingowy bełkot.

Pozdrawiam
No to żal mi tych którzy się dają nabrać i szczerze odradzam przereklamowane produkty rzekomej wartości 100funtów. A i może są podrabiane ale nie mi to już w to wnikać, raz się przejechałem strata to koszta odesłania no i dobrze ze tylko tyle.
[Obrazek: 1]
Ja takich klopotow z kolkami EG nie mialem ani nie mam.Sposob Adama czyli miod, cola i magnezja wyprobowany wiec bez zbednych filozofii :-) trza treningi szarpac a kiedys przyjdzie czas na wymiane starego sprzetu.Oczywiscie oferta mt.idea bardzo mi sie podoba.
Skorzystałem z oferty i jestem mega zadowolony. Jakość kółek na najwyższym poziomie o czym się można przekonać przyglądając się .

[Obrazek: 1]
[Obrazek: 1]
[Obrazek: 1]
[Obrazek: 1]
[Obrazek: 1]
[Obrazek: 1]
[Obrazek: 1]
[Obrazek: 1]
[Obrazek: 1]
[Obrazek: 1]
Wiemy, znamy te kółka Smile
Również kupiłem od MT IDEA i jestem bardzo zadowolonyBig Grin. Do tego błyskawiczna przesyłka, polecamWink
Co do kółek MTidea nie ma złudzeń, to kawał solidnego, trwałego i wytrzymałego sprzętu Big Grin Moje kółka mam już od ponad roku i mimo wielu obić, lądowań na ziemi, nic, ale to nic się z nimi nie stało. Nie ma pęknięć, wyszczerbień... Taśmy są całe, a klamry zaciskowe nadal je trzymają. Jedyną oznaką użytkowania jest... brud Big Grin Troszkę ściemniały od potu, ale to wszystko. Wszystko i zarazem nic Big Grin Jeśli będę potrzebował nowych kółek, to tylko od MTidea.
Pod powyższymi postami podpisuję się obiema rękoma Smile sprzęt jest najwyższej jakości i naprawdę godny polecenia i wydanych na niego pieniędzy. Jestem pewien, że polecę je niejednej osobie która spyta mnie o opinię Wink
http://allegro.pl/trx-crossfit-kolka-gim...19062.html warto je brac dla osoby poczatkujacej ?

Kubus Puchatek

tasmy z miarka, to fajny patent... kolka kupilem z "normalna". da sie dokupic te z miarka?

kp
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24