Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Jakie kółka gimnastyczne kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Napisałem na forum do właściciela strony mtidea i normalną koleją rzeczy zamówiłem na stronie sklepu.Poza tym jest napisany czas przesyłki, więc tylko tym było mi się sugerować...
Było małe opóźnienie za które przepraszam.

Mieliśmy małą awarię no takie rzeczy się zdarzają.
Zawsze staramy się trzymać poziom szybkich wysyłek w przypadku julo1976 faktycznie był lekki uślizg.

Pozdrawiam
Zwracam honor Maciejowi z MTidea, przede wszystkim szybka wymiana mailowa po zaistniałej sytuacji.Doszliśy razem do tego że wina leży po stronie kuriera który Dupy nie ruszył z samochodu Wink.Teraz tylko czekać na przesyłke.
Nie gniewam się bo mam zamiar w przyszłości korzystać z oferty MTidea, jak i jestem zdania że trzeba się wzajemnie wspierać Smile.

Również podziękowania dla Jacka (Zahira) za szybką reakcje Smile

aesculapus

[MOD]Łączę wątki. Użyj najpierw wyszukiwarki zanim stworzysz nowy temat.[/MOD]

Witam wszystkich!

Zamierzam kupić kółka gimnastyczne. Poszperałem troszkę na forum i zdecydowałem sie nie kupować kółek EG tylko MtIdea. Jestem też raczej zdecydowany na średnice kółek tj 28mm.

Nie ćwiczę żadnych ewolucji. Same podstawy: dipsy, podciąganie, pompki, muscle up'y

Więcej o mnie na forum w PowitaniachSmile
http://gimnastycy.pl/forum/watek-witam-wszystkich--751

Niemniej jednak mam mętlik w głowie i nie wiem dokładnie jaki zestaw wybrać.

- czy wybrać pasy poliestrowe czy poliamidowe?
- szerokość pasów 30mm, 40mm czy 45mm?
- czy wybrać pasy z podziałką czy wystarczą bez?

Na razie taśmy wieszałbym na drążku lub wiosną/ latem na gałęzi lub gdzie popadnieWink

Ale w przyszłości myślałem o uchwycie sufitowym np takim jak ma EG
http://allegro.pl/mocowanie-kolka-gimnas...71851.html

Nie wiem wtedy co z mocowaniem...

Wiem, że to wiele pytań ale będę wdzięczny za odpowiedzi!

Pozdrawiam!
Odpowiedziałem Tobie w przywitaniu. Polecam firmę mtidea.pl posiadają wszystkie standardy, także przeczytaj, co napisałem i ćwicz.! Wink
Ja osobiście ćwiczę na mtidea fi28 taśma 45mm z podziałka, podziałka ułatwia bardzo regulacje kolek, czy poliester czy poliamidowe hmy, stary nie szarpiesz na nich, mam sprzęt od jednych i drugich chyba wyrównany poziom,
mtidea.pl
Co do kółek, to zrobiłeś bardzo dobry wybór. Taśmy polecam ci z podziałką a o ile się nie mylę jest tylko jeden ich rodzaj. Ułatwiają szybkie wypoziomowanie kółek, gdy wieszasz je na czymś równym (np. drążek). Szerokość taśm nie ma tak dużego znaczenia. I tak każde pasy dadzą radę cie utrzymać.

Moim zdaniem wykorzystywanie kółek tylko do podciągania, dipów i pompek, to trochę mało. To bardziej wszechstronne narzędzie i aż się prosi o pozycje statyczne, ćwiczenia wzmacniające stawy itp.

aesculapus

(2014-03-03, 15:32)zahir napisał(a): [ -> ]Co do kółek, to zrobiłeś bardzo dobry wybór. Taśmy polecam ci z podziałką a o ile się nie mylę jest tylko jeden ich rodzaj. Ułatwiają szybkie wypoziomowanie kółek, gdy wieszasz je na czymś równym (np. drążek). Szerokość taśm nie ma tak dużego znaczenia. I tak każde pasy dadzą radę cie utrzymać.

Moim zdaniem wykorzystywanie kółek tylko do podciągania, dipów i pompek, to trochę mało. To bardziej wszechstronne narzędzie i aż się prosi o pozycje statyczne, ćwiczenia wzmacniające stawy itp.

Zahir, mów mi jeszcze. Myślę, że na bardziej zaawansowane ćwiczenia przyjdzie czasSmile Na razie nie zgłębiłem tematu pozycji statycznych i ćwiczeń wzmacniających stawy ale brzmi ciekawieSmile Muszę trochę poszperaćSmile

Pozdro
To nie są bardzo zaawansowane ćwiczenia. Pozycje statyczne są dostępne w bardzo prostych progresjach a te wzmacniające stawy, mają Cię przygotować do ciekawych zadań w przyszłości Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24