Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Jakie kółka gimnastyczne kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Witam wszystkich.
W najblizszym czasie planuje zakupic kolka gimnastyczne, chcialbym je wykorzystac do podstawowych cwiczen silowych bez zadnych akrobacji..jestem poczatkujacy i nie chce wydawac duzej kasy na kolka bo nie wiem czy sie wkrece. Przeczytalem caly watek i glownie polecacie mtidea, lecz sa one troche drogie(mam na nie ok. 150zl), jakbym mial jakies doswiadczenie w treningu na kolkach to pewnie bym bral w ciemno. Ponizej zamieszczam linki do aukcji ktroe znalazlem w necie, prosze Was o opinie na temat tych kolek, moze ktos z Was mial kolka tych firm?
http://allegro.pl/crossfit-trx-kolka-gim...14696.html

http://allegro.pl/kolka-gimnastyczne-pro...07068.html

http://allegro.pl/trx-crossfit-kolka-gim...89190.html

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam
na pewno drewniane więc pierwsze odpadają. Wybrałbym bramkę numer 2 Smile bo ma bezpieczniejsze klamry podobnie jak te z MT Idea
Rafał, bramka nr 2, czyli "Kołka [...] 45 mm" <- to ich grubość? Bo jeśli tak, to strasznie wielkie są. Jeśli się nie mylę to standart wynosi 28mm.
(2015-01-12, 00:45)Wylfryd napisał(a): [ -> ]Rafał, bramka nr 2, czyli "Kołka [...] 45 mm" <- to ich grubość? Bo jeśli tak, to strasznie wielkie są. Jeśli się nie mylę to standart wynosi 28mm.

oj... nie doczytałem... dzięki za czujność.
w takim razie zdecydowanie nie te tylko te trzecie.
Dziękuję za szybką odpowiedź.

Ja rozmawiałem ze sprzedawcą z linka nr 2 i on mówił że 45mm to szerokość taśmy - kółka podobno są standardowe. Natomiast martwi mnie wiadomość którą otrzymałem na temat tych kółek, mianowicie pęknięte kółko które jest zamieszczone w tym temacie najprawdopodobniej zostało kupione od tej firmySad nie jest to wiadomość sprawdzona przeze mnie, ale te kołka najbardziej mi się podobają.

Natomiast w tych kółkach z tworzywa przekonuje mnie że w środku mają zatopiony pręt stalowy...pręt nie pęknie tylko gorsze trzymanie.

A do Pana z EG nie można się dodzwonić, więc pewnie odpuszczę.
Sam pisałeś, że nie zamierzasz wykonywać "Żadnych akrobacji" więc po co Ci ten pręt stalowy?! A kółka z twrzywa odparzają ręce i nie zapewniają dobrego chwytu.
Smile "Żadnych akrobacji" póki co nie będę wykonywał, bo nie będę miał siłySmile ale z kim nie gadam to mówią że kółka wciągają, może z czasem się pokuszę o coś bardziej zaawansowanego. Plan mam taki jak mnie kółka wciągną to za ok. rok może wcześniej kupie z MTideaSmile

Na pewno chciałbym mocny sprzęt i nie chciałbym przy robieniu pompek spaść na twarz lub przy "dipach" na kolana...
Z drugiej strony myślę że chyba się tak nie zdarzy że te słabsze drewniane pękną dwa na raz, a jeśli już to nie przy statycznych ćwiczeniach, a dużej dynamiki nie będzie bo kółka będą wisiały na drążku sufitowym i mam po szerokości mało miejsca w pomieszczeniu...
na takich kółkach raczej się zamachów nie robi. nie sądzę, żeby przy pompkach, wagach itp jakiekolwiek kółka pękły. plastików nie bierz choćby miały nie wiadomo co Smile
No to może zaryzykuję te no repy, na zdjęciu wyglądają oki, pas w porządku - szkoda że podziałki brak.
Jak coś się wydarzy z kółkami (oby nie) to następni będą wiedzieli o tymSmile
Chyba mieliśmy okazję porozmawiać telefonicznie.
Odradzałem kółka z allegro z podanych przeze mnie powodów.

Dla użytkowników forum jest bardzo dobra cena za kółka gimnastyczne 249 zł. brutto.

Nie wiem czy warto się bawić w takie półśrodki i teraz kupować coś co się nie sprawdzi.
Lepiej kupić raz a porządnie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24