Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Jakie kółka gimnastyczne kupić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Kolego zmiana temperatur to nie problem
Złe bedzie jak dostaną wilgoci
Aczkolwiek widziałem iż MT rownież ma dedykowane na zewnątrz
Z tego co pamietam wątek kolka - zmiana pogody był tu gdzieś poruszony
Ja ćwiczę na zewnątrz na Mt Idea 28mm FIG. Sprawują się doskonale, choć oczywiście unikam ćwiczenia w deszcz. Natomiadt podczas opadów śniegu się zdarzało Wink
Dziękuję Panowie Smile

lolekwf1

Witam
Jestem tu nowy, chciał bym się dowiedzieć które kółka kupić. Zauważyłem też innych producentów na allegro z dość korzystnymi cenami, ale chciałem się dowiedzieć czy są one dobre? Wyczytałem wyżej, że chwalicie sobie produkty MT ćwiczyłem na nich i są, dobre ale chyba trochę cena skoczyła przez ostatni rok.

ED sandbag cena 149
albo
ED FIG 45mm sandbag cena 169

POZDRAWIAM

Kubus Puchatek

dobrej jakosci kolka to produkt na wiele lat, wiec cena (kilakdziesiat zlotych w te, czy w tamta strone) powinna byc drugorzedna.

kp

Kamyl

Ja również zastanawiałem się nad tymi kółkami, jednak z powodów finansowych wybrałem te tańsze i jak narazie sprawują się bardzo dobrze Smile Za rok czy dwa gdy będę już na własnym utrzymaniu planuję kupić te od MTidea

lolekwf1

A może wiecie czy w sklepie MTidea szykują jakieś promocje na koniec wakacji??? Widziałem tą dla użytkowników forum ;-)
Mam takie i takie (MTidea i EG) i powiem tak - cena idealnie, wprost proporcjonalna do jakości.
Jak ktoś chce kupić kółka to mogę odsprzedać moje stare z mtidea jak zaczynali robić sprzęt, o grubości 32mm. Bez lin mocujących z pasami, są w super stanie, mało na nich ćwiczyłem mi te 32mm przeszkadzały
A więc mimo,że kółka 28mm od firmy Mtidea nie są najtańsze,na urodziny postanowiłem sobie je sprawić jako prezent ( wkońcu ma je raz w roku Big Grin ).
Wczoraj zrobiłem mały,adaptacyjny trening i jestem pod wrażeniem tego z pozoru łatwo i prosto wyglądającego przyrządu.Jest bardzo ciężko!!!
Ale już lubie te cholerstwo Tongue Wciąga na maxa,można robić wiele ćwiczen,utrudniać je itd.
Coś czuje,że to przełom,jeśli chodzi o moje ćwiczenia.Do teraz sie cieszę się jak dziecko,że postanowiłem je kupić Smile
Obojętnie co próbowałem zrobić trzęsłem się jak galareta,uświadomiło mi to ile drogi jeszcze przede mną.

Jeśli chodzi o sam produkt,nie mam żadnych zarzutów,łatwy montaż,regulacja też do ogarnięcia.O kółkach napisze za jakieś 2 lata jak je w pełni wyeksploatuje Big Grin



Bardzo sie cieszę,że trafiłem tutaj na forum,dzięki Wam znalazłem dużo przydatnych informacji,wystarczy chcieć szukać !
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24