Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

konfrontacje wrzesień "szkoła techniki"
#81

@Satetsu
szacun, wszystko jest tak jak być powinno.

@Jugger
Wrzucaj, chodzi o udział a nie o zwycięstwo. Poza tym możesz się dowiedzieć czy robisz to poprawnie. Ja w sierpniu wrzuciłem filmik z podskokami przekonany, że przegram bo chwilę wcześniej sam nagrywałem filmik Czarka z większą ilością podskoków a okazało się, że jemu sporo nie zaliczono i nagroda trafiła do mnie Wink

@Tomo Bird
Czas jak zwykle imponujący, ale muszę przyczepić się do pozycji - przez pierwsze 30s nogi latają ci w przód i w tył niezależnie od góry, co znaczy że nie trzymasz odpowiedniego napięcia mięśni sekcji środkowej. Po 30s twoje nogi uciekają w tył i z takim wygięciem w odcinku lędźwiowym zostajesz do końca filmu.
Podpór trzymamy w pozycji gimnastycznej (hollow body):
[Obrazek: HollowHold918.jpg]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#82

Pozycję startową trochę poprawiłem mam nadzieję, przy wchodzeniu nadal perfekcji nie ma przy schodzeniu już wgl, no ale i tak jestem w miarę zadowolony.
#83

To moje ostatnie podejście . Wyczerpany po 12h w pracy i na głodnego prawie biegłem by zdążyć przed zachodem słońca ;-p to była bardziej "walka z samym sobą" i dzięki tej konfrontacji wiele się nauczyłem . Dziękuję za wskazówki i uwagi to bardzo ważne i wyciągnąłem już odpowiednie wnioski mianowicie teraz jak robie pompki na kółkach gimnastycznych to używam właśnie takiego uchwytu co znacznie utrudnia ćwiczenie ale o to właśnie w gimnastyce chodzi ;-p

#84

Patrząc w skali od początku miesiąca zrobiliście wszyscy świetny postęp, aż chce się oglądać takie progresy i rzeczywiście to piękniej wygląda.
Jeszcze raz szacunek.
#85

(2013-09-30, 20:48)Ojciec. napisał(a):  Patrząc w skali od początku miesiąca zrobiliście wszyscy świetny postęp, aż chce się oglądać takie progresy i rzeczywiście to piękniej wygląda.
Jeszcze raz szacunek.

Wstrzymaj się z gratulacjami bo to jeszcze nie koniec ; ) Właśnie wrzucają się 2 nowe filmiki. Czekajcie na EDIT.

EDIT
Podpór na kółkach x 67 sek

Wejścia do stania na rękach przy ścianie (brzuchem do ściany) x 5 powtórzeń

Tym razem chyba trochę mniej załamywały mi się biodra. Mam nadzieję : )


Dziękuję za te wyzwania bo dzięki nim dałem z siebie wszystko i pobiłem własne rekordy. Szkoda, że tak mało uczestników : ( Nie bójcie się brać udziału!
#86

Ja sie najpierw musze nauczyc wrzucac, bo krecic juz sie nauczylem aparatem Big Grin
Gratsy panowie w kazdym razie
#87

#88

Panowie, pięknie Wam to idzieSmile Ale co się dzieje z Kozakami z Calistenics Academy? Czyżby odpuścili?
#89
Thumbs Up 

Nagrane na szybko po treningu, nawet nie myślałem że będzie to wyglądało aż tak słabiutko, następnym razem nie będę odkładał na ostatnią chwile Wink
#90



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości