Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

konfrontacje wrzesień "szkoła techniki"
#91

zahir - calistchenic akademy jeszcze po Poznaniu śpi .

satetsu - zatkałes mi buzię .
#92

tak satetsu dobry wynik ale jak miałby robić na wyższych taśmach to jestem ciekaw . Aha kamera na wprost?
#93

(2013-10-01, 05:44)Tomo Bird napisał(a):  tak satetsu dobry wynik ale jak miałby robić na wyższych taśmach to jestem ciekaw . Aha kamera na wprost?

haha jakie hejty żebym nie wygrał ; ) Wcześniej Ci Jugger przeszkadzał jak kwestionował Twoją technikę, a teraz sam tak robisz. Jak jesteś ciekaw na wyższych to zobacz poprzedni filmik. Kamera na wprost bo to było najlepsze rozwiązanie żeby było wszystko widać. Nie bój się może mi nie zaliczą, nie twierdzę, że jest perfect ; )
#94

hejty? U mnie było to samo a nawet więcej i sie nie spinam i się nie boje bo wiem na co mnie stac a wygrałem to z samym sobą i własnymi błędami bo gdyby nie krytyka to nie było by progresu a druga sprawa to kamera bo nie twierdze ze zle ale mi tez nie zaliczyli mimo że wg mnie było ok no ale to sa wady rywalizacji przez internet
#95

(2013-10-01, 06:54)Tomo Bird napisał(a):  hejty? U mnie było to samo a nawet więcej i sie nie spinam i się nie boje bo wiem na co mnie stac a wygrałem to z samym sobą i własnymi błędami bo gdyby nie krytyka to nie było by progresu a druga sprawa to kamera bo nie twierdze ze zle ale mi tez nie zaliczyli mimo że wg mnie było ok no ale to sa wady rywalizacji przez internet

To nie ja zacząłem pisać o Twoim wykonaniu podporu tylko Jugger i pisałem głównie odnosząc się do tego jak zareagowałeś na jego opinie która była zresztą trafna. Ty się wtedy zacząłeś spinać i wymyślać niestworzone rzeczy. Teraz sam zacząłeś coś co nie podobało Ci się u Juggera czyli albo jesteś hipokrytą albo szybko zmieniłeś zdanie i teraz jesteś za tym, żeby inni wytykali błędy.
#96

Chciałbym podziękować i pogratulować osobom biorącym udział we wrześniowych konfrontacjach.
Postaram się jak najszybciej ocenić poszczególne filmiki i ogłosić werdykt. Proszę o nieco cierpliwości bo mam też inne obowiązki (być może pojawią się późnym wieczorem ale nie obiecuję).

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#97

Podpór na kółkach:
1. Satetsu 67s
2. orpuwupetup 33s
3. wattie 22s
4. ojciec 0s
4. tomo bird 0s

@tomo - mimo najszczerszych chęci nie mogę zaliczyć ostatniego podejścia z uwagi na zgięcie łokci i nogi nadal ci latają do tyłu. Staraj się trochę bliżej trzymać kółka, to nie rozpięcia tylko podpór.

Wejścia do stania na rękach brzuchem do ściany:
1. rassio24 85pk
9 wejść 90pk
5 x -1pkt za nieprawidłową pozycję w podporze (tyłek za nisko)

2. orpuwupetup 70pkt
7 wejść 70pkt

3. Satetsu 50pkt
5 wejść 50pkt

4. Chudini 37pkt
4 wejścia 40pkt
3 x -1pkt za nieprawidłową pozycję w podporze (tyłek za wysoko)

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#98

lol teraz to poleciałeś i po co ten regulamin jak naciągany ? Jaki sędzia takie konfrontacje! Nogi mi uciekały a to że kółka na 4m sie chwieja to nic? Ręce szeroko? Tricepsy dotykały motyli! Zgiete dopiero na końcu ale to próg bólu! Do zo na seminarium tam zobaczysz że sie myliłeś aha nie prowadź już żadnych konfrontacji no chyba że dla tyjego przyjaciela/pana zarozumiałego satetsu ale wtedy nazwij to kompromitacje ;-)
#99

Nie miałem za dużo czasu, żeby śledzić wszystko na bieżąco, ale starałem się oglądnąć każde wideo.
Gratulacje Wam wszystkim. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że każdy kto wziął udział otrzymał lekcję odpowiedniej techniki i wydaje mi się, że przełączył tryb ilość na jakość.
W gimnastyce elementy statyczne są trzymane 2 sekundy. Ktoś z Was może powiedzieć, że to mało, ale to muszą być 2 sekundy perfect, a żeby tak było, trzeba trenować trzymanie elementów dużo dłużej.
Jeszcze raz gratulacje dla odważnych Smile

Tomo, zaręczam Ci, że Rafał nigdy się nawet nie spotkał z Satetsu. Długość taśm ma oczywiście znaczenie ale skoro jej nie limitowaliśmy można było ćwiczyć na krótszych a utrzymać pozycję. Rafał sędziował te Konfrontacje najlepiej jak umiał i był sprawiedliwy. Z Twoim wzrostem trudniej Ci utrzymać pozycję hollow. Tak bywa, że nie każda konkurencja jest pod każdego. Zamiast jednak kłócić się proponuję pokazać na co Cię stać w tym miesiącu. Z Twoją siłą jesteś w stanie wygrać podciąganieSmile

Wszystkich zwycięzców proszę o podanie na priv adresów na które wysłać nagrody. Dla osób które wygrały koszulki proszę również o podanie rozmiaruSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości