Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje kwiecień/maj
#71







Zmobilizowałem się ostatniego dnia Wink
#72

Jeszcze miesiąc masz Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#73

Infinity - podpór cały do poprawy, postaraj się nie wychodzić pośladkami do góry, przenieść ciężar ciała mocniej na barki do przodu.

Układ - jeśli jest możliwość ustawienia kamery od boku, ponieważ z przodu przy niskiej jakości nie jestem wstanie obiektywnie ocenić podejścia.
#74

(2014-05-01, 00:54)rafal napisał(a):  Jeszcze miesiąc masz Big Grin

W maju jest ta sama konkurencja ??
To na pewno poprawie Wink
#75

W maju układzik na drążku robimy na ilość. Przeczytaj poprzednie posty, będzie tam więcej informacji Smile
#76

Dzisiaj było trochę wolnego to wrzucam podpór, 24 albo 25 sekund na takim wychyleniu na razie, nadgarstki wciąż bolą. Nagrałem 2,5 układu ale nie mogę go wrzucić na komputer z telefonu, bo jakiś błąd. Jak naprawię to dorzucę, bo fizycznie już istnieje.

#77

Kello

Z czystym sumieniem 30/21 pkt Wink bardzo ładny podpór !
#78

Cieszę się że już zaczynam to robić poprawnie Smile Tylko jeśli mógłbyś mi napisać czy za coś odjąłeś punkty, czy zwyczajnie zrobiłem za krótko? (Bo ja naliczałem bodajże 24 sekundy)
#79
Video 


No to ja też wrzucę, bardzo mało czasu ostatnio na normalny trening, ale niedługo zacznę uczęszczać na treningi we Wrocławiu jak się dobrze poukłada wszystko Smile
#80

Krychu, formę nadal trzymaszSmile We Wrocławiu jest świetny prowadzącySmile Mam jednak nadzieję, że uda Ci się dojechać do Łodzi i spotkamy się w niedzielę. Liczę na to, że Iza zrobi dokumentację zdjęciową zajęć Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości