Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje kwiecień/maj
#91

Nic nie jest napisane jak mają być ułożone dłonie więc chyba mogą też być palcami w stronę nóg - dłonie będą przylegać całą powierzchnią a rozciągnięcie nie będzie tak ważne
#92

(2014-05-26, 20:27)wattie napisał(a):  Nic nie jest napisane jak mają być ułożone dłonie więc chyba mogą też być palcami w stronę nóg - dłonie będą przylegać całą powierzchnią a rozciągnięcie nie będzie tak ważne

Palce w przód:
(2014-04-07, 13:03)Mrowek napisał(a):  Palce wskazujące w przód Smile dodamy element gibkościowy i ważne aby cała dłoń przylegała do podłoża.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#93

wattie, Tak z chęcią zrobię bo pod trening planche tak stawiam Smile
#94

Wybacz, przeczytałem tylko pierwszy post Smile warto byłoby to tam dodać Wink
#95

Jeśli ktoś z przyczyn zdrowotnych nie może wykonywać ustawienia przedstawionego na filmie, może odkręcić dłonie do tyłu. Na bok nie wchodzi w grę Smile
#96


Kiepsko bo po bieganiu, ale wrzucam bo czas się prawie kończy!
#97

Zadziwiłeś mnie Kello i to bardzo ! Ocenie po zajęciach Smile
#98

W jakim sensie zadziwilem? Postaram sie poprawic jak odpoczna miesnie chocia troche.
#99

Hoho, myśleliście, że zniknąłem! Ależ nie! Smile


Próba techniczna na razie. Proszę o ocenienie w miarę możliwości jeszcze dzisiaj, bo jutro będę kręcił wersję ostateczną, a przynajmniej próbował.

Taka ciekawostka: jak konfrontacje się zaczynały, to nie umiałem wykonać żadnego elementu układu oprócz zwisu przodem... Big Grin Jakichś tam wymyków nauczyłem się dopiero trzy dni temu, teraz staram się to udoskonalić, bo - jak widać na filmie - rewelacji nie ma.

Pozdrawiam!

Bylon rozluźniaj się bardziej w zwisie tyłem, tzn. celem jest, aby pozycja była niemal pionowa, a nie tyłek wypięty. Reszta całkiem dobrze.


W końcu jestem zadowolony z mojej pozycji w podporze przodem, choć kilka szczegółów jeszcze jest do poprawy, wychylenie w barkach, mam nadzieję, że jest wystarczające, bo nawet trudno by było jeszcze mocniej się wychylić:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości