Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening klatki piersiowej
#91

(I ja również się starałem).

Okej.
#92

(2014-06-02, 19:50)rafal napisał(a):  Ja też, chyba że robię bułgarskie na kółkach Wink

bułgarskie kozak z odkręceniem kółek mega funkcjonalne i trudne do utrzymania odkręcenie kółek przy większej ilości powtórzeń

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#93

a rozpiętki gimnastyczne na kółkach są robione na ściągniętych łopatkach, czy nie?
#94

co to jest "bulgarskie na kolkach"? (jakis link dla egzemplifikacji). znam tylko przysiad bulgarski i cwiczenia z bulgarskim workiem.

kp
#95

być może to:
#96

Dokładnie tak

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#97

a... widzialem juz to, nie zwrocilem uwagi na nazwe. dzieki. Smile
kp
#98

Ja już takie robiłem, ale lepsze z palcami odwróconymi do tyłu Smile A odpowiecie na pytanie związane z rozpiętkami postawione parę postów wyżej?
#99

Rozpiętki na kółkach w podporze robię od sylwetki (barki wypchnięte) do ściągnięcia łopatek przy rozpięciu. To pełny zakres ruchu i trudne ćwiczenie.

Myślalem nad tym ostatnio i nawet zauważyłem klatę bożka street workoutu i moim zdaniem ona jest stosunkowo mała do innych partii, więc te dipsy chyba jednak nie są takim magicznym ćwiczeniem.

[Obrazek: kKUgUXO.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości