Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mała intensywność
#11

Nie znam angielskiego na takim poziomie aby dobrze zrozumieć książkę, więc liczę na jakieś naprowadzenie
#12

(2013-12-02, 16:07)armpower napisał(a):  Czyli co proponujesz?

Bardziej kompleksowe ćwiczenia obejmujące zarówno te na siłę dynamiczną, eksplozywną, jak i statyczną. Do tego ćwiczenia na koordynację ruchową. Programów na tym forum było już wiele, więc na pewno coś znajdziesz. Na początek do swojego treningu dorzuć dipy, podstawy na kółkach, ćwiczenia statyczne. Z czasem będzie można coś dorzucać.

A podejście Sommera dobrze wytłumaczył Mrówek w wątku "pozycje statyczne".
#13

co do pozycji statycznych to czytałem i mniej wiecej takim planikiem jadę, a jak to jest mogę rozłożyć to na 2 treningi np z ranka robię typowy trening madbarz a wieczorkiem np pozycje statyczną front lever
#14

Uparłeś się z tym madbarz Big Grin
#15

ogólnie to tym planem nie lubie ćwiczyć, zadużo wytrzymałości za mało siły tylko jestem ciekaw czy po tak inensywnym wysiłku można jeszcze trenować bez przeszkód statyke
#16

Skoro nie lubisz nim ćwiczyć, to już zupełnie nie rozumiem. wybierz sobie plan który będzie uwzględniał periodyzację, będzie kompleksowy i wszechstronny.
#17

3x5 wg Pavla Tsatsoulina z książek "Nagi wojownik" ; "Siła dla ludu" oraz ta sama dawka teorii naukowo udowodniona! http://forum-kulturystyka.pl/topic/9843-...aniu-sily/ Ćwiczę tak ponad rok i jest progress.
#18

Jeżeli nie lubisz tym planem ćwiczyć to bądz pewien że prędzej czy pózniej dasz sobie spokój z rutynami.Pomyśl i wybierz takie ćwiczenia które będą sprawiały tobie radość i satysfakcje, zacznij planem minimalistycznym, wypróbuj różne warianty.
Zwróć uwage jak po danym treningu sie czujesz i czy przystepujac do następnego jesteś wypoczęty, tz.masz energie, robisz progres (ten minimalny bo to i tak sukces!).Po jakim dłuższym przedziale czasu twój organizm popada w zmęczenie.Sam plan jest niewiele wart bez odpowiedniego doboru zmiennych treningowych w danym kresie czasu.

Tomo - ciekawy system treningowy, dziekuje za podzielenie się wiedzą, może i ja wypróbuje Wink

Co do podejścia treningowego to moge powiedzieć sam na sobie ze im mniej się spinam i staram tym lepiej wychodzi, a jak sie staram mocno to jest tylko frustracja że to jeszcze nie teraz Wink

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#19

armpower, przeczytaj ten artykuł http://potreningu.pl/artykuly/2415/super...t-niszczyc

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#20

co sądzicie o tym np dzień pleców, podciąganie podchwytem nierówne , podciąganie podchwytem( druga ręka nachwyt na 2 palcach daleko wysunięta, większą prace przejmują ręka z podchwytem) podciąganie nachwytem na szerokości barków, i szerokie podciąganie nachwytem, całość w obwody , 3minuty przerwy po obwodzie , minuta przerwy po ćwiczeniu, po dojściu do 10powtórzeń w 4 obwodach i 30s przerwy po ćwiczeniach, zmiana ćwiczeń na trudniejsze,
+ trening pozycji statycznych, albo od razu albo po 3-4 godziny przerwy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości