Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3,67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czym dla mnie jest gimnastyka:)
#21

Bardzo fajny wywiad w którym Adam zawarł sporo ciekawych wiadomości Smile !

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#22

Wspaniały wywiad, ciekawy życiorys. Jesteśmy z jednego dnia urodzenia. Brakuje pytania o dietę. Patrząc na zdjęcie na poręczach, to musi być porządna Smile
#23

Świetny wywiad!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#24

Co do diety to z tego co wiem Adam jest miłośnikiem ryżu i kurczaka ale może sam się wypowie i zdradzi coś jeszcze.
#25

Naprawdę super,myślę,że w epoce pisania książek książka Adama byłaby niezłym motywatorem
#26

Zgadzam się z Ghost Smile, i dodam że rewelacyjnym pomysłem byłaby książka napisana przez Adama w kilku częściach z dołączonymi płytami dvd prezentującymi techniki wykonania.
Jeżeli nie ma się pewności to można na formu zrobic taki temat aby chętni na taki produkt zgłaszali swoje zainteresowanie.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#27

Od dawna ubolewam nad tym, że nie ma w Polsce książki o gimnastyce. To co było wydawane za komuny bardziej było adresowane do trenerów niż ćwiczących. Przydała by się taka książka, tylko czy przy zapracowaniu Adama znajdzie na nią czas?
#28

Trzeba poczekac co sam Adam o tym mysli.Zawsze mozna zrobic to wspolnymi silami jezeli tak bedzie mozna:-)

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#29

(2013-11-22, 14:54)julo1976 napisał(a):  Trzeba poczekac co sam Adam o tym mysli.Zawsze mozna zrobic to wspolnymi silami jezeli tak bedzie mozna:-)

Popieram,niech Adam sie wypowie,a materiałów macie dużo na tym forum, dobry redaktor i ..... pulitzer w kieszeni, każdy tu na forum na pewno taką lekturę kupiBig Grin
#30

Mega swietny wywiad z trenerem Adamem jak będzie książka a czuję że w końcu do tego dojdzie to zamawiam!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości