Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3,67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czym dla mnie jest gimnastyka:)
#81

https://docs.google.com/file/d/0B1VSQ4hX...RkMk0/edit
proszę bardzo, na życzenie pierwsze podejście Smile
#82

(2014-04-20, 13:58)zahir napisał(a):  https://docs.google.com/file/d/0B1VSQ4hX...RkMk0/edit
proszę bardzo, na życzenie pierwsze podejście Smile

jest moc!

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#83

Szkoda że nie mam takiego dziadka który trenował gimnastykę w młodości, teraz by mi mówił co i jak Smile
#84

Szkoda to jest ,że jest trochę ludzi którzy się na tym znają a mniej miejsc do ćwiczeńSad
#85

Ja to wiesz, mam swój kawałek rurki na której sobie kółka wieszam i mi wystarczy, no ale jeśli chodzi o poziom reprezentacyjny
to rzeczywiście w Polsce jest kiepsko pod tym względem. Wydajemy miliardy na budowę wielkich stadionów, a nie mamy odpowiednich baz treningowych ani trenerów. To chyba dotyczy większości dyscyplin, w skokach coś się ruszyło ostatnio, wyszliśmy z totalnego dna. Tak samo z panczenistami, dopiero jak Bródka zdobył złoto zaczęto się interesować tematem.. Szkoda gadać, mimo że w prawie każdej szkole jest lepsza czy gorsza sala gimnastyczna to z drugiej strony często brak wyposażenia czy też dobrego nauczyciela WF który w porę dostrzegał by młode talenty i ukierunkowywałby rozwój takiego dziecka pod daną dyscyplinę sportową. Natomiast u nas najczęściej jest tak że wszyscy chcą grać w piłkę, a nauczyciel często tylko zostawia gałę na sali i te dzieci tak grają aby tylko się nie spocić . Taka jest smutna prawda o poziomie sportowym tego kraju i jego mieszkańców. Zresztą co tu dużo mówić, w Polsce rządzącym chyba bardzo zależy na tym aby wszyscy wyjechali za granicę i tam robili kariery pod obcą flagą.
#86

(2014-04-20, 15:21)wyrwidąb napisał(a):  Szkoda że nie mam takiego dziadka który trenował gimnastykę w młodości, teraz by mi mówił co i jak Smile

Pamiętaj zatem żeby zostać takim ojcem i dziadkiem sam! Smile

Mój synek wczoraj trzymając się kółek został przeze mnie obrócony do zwisu tyłem (skin the cat) i jego uśmiech oraz okrzyki "udało się, udało" były bezcenne.
#87

Trzymam kciuki za syna, im wcześniej zacznie tym lepiej dla niego Smile
#88

Gratuluje sukcesów z synemSmile z własnego doświadczenia wiem, że bywa to jednak niebezpieczne. moja dwu i pół letnia córka ciągle wspina się wysoko na drabinki i kiedy przerażony próbuje ją ściągnąć oburzona krzyczy ,, ja ćwice tato"! Big Grin
#89

ogromny szacunek i respekt mam do p. Andrzeja, w takim wieku, pokazać co to jest odwrotne rozpiecie!!!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości