Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

moja "prawie waga" tyłem:D
#21

Ładnie, rep.
#22

Dzięki Smile
#23

No, no aż miło popatrzeć

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#24

(2014-02-06, 12:56)zahir napisał(a):  Na treningu inaugurującym sekcję w Katowicach wreszcie udało mi się osiągnąć pełną wagę. co do sylwetki, to ciekawa sprawa, bo do niedawna uważał bym, że nie jest poprawna a okazuje się, że jak najbardziej. Ponieważ powiedział to Michał Bogus, doświadczony trener i sędzia klasy międzynarodowej od kółek, przyjmuję, że tak jest. Swoją drogą warto rozwinąć temat sylwetki w wadze tyłem, bo są dwie możliwe i każda ma swoje plusy i minusy. Mrówek z Newciem przerabiali ostro ten temat przy okazji kręcenia tutorialu na ten temat, więc liczę że się wypowiedzą szerzejSmile

https://www.facebook.com/photo.php?v=587232558031837

Sorki, że z fejsa a nie youtuba ale właścicielem filmu jest Mrówek i tak to udostępnił Wink

A ja jak zwykle łyżkę dziegciu dorzucę bo tu znowu się wszyscy po jajach liżą plecach klepią wzajemnie.
Postęp jest bardzo duży od czasu naszego ostatniego treningu na świeżym powietrzu (żeby nie było, że sam hejt), ale czekam na filmik z wagą na kółkach z taką samą pozycją jak miałeś na poprzednim zdjęciu z drążka.
Mam nadzieję, że nie spocząłeś na laurach i dążysz do tego.

PS.wróciłem z podwójną dawką hejtu Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#25

Jasne, że tak. Choć Michał Bogus stwierdził, że wybieramy sobie najtrudniejsze "książkowe" warianty ćwiczenia. Ze jeżeli nie ma banana, to garb może być. Dlatego uznał tą wagę za zaliczoną. Co nie oznacza, że nie można jej szlifować. Zwłaszcza, że teraz mogę ją utrzymać coraz dłużej. Za jakiś czas jeszcze coś wstawię w tym wątkuSmile
#26

(2014-02-16, 19:42)rafal napisał(a):  
(2014-02-06, 12:56)zahir napisał(a):  Na treningu inaugurującym sekcję w Katowicach wreszcie udało mi się osiągnąć pełną wagę. co do sylwetki, to ciekawa sprawa, bo do niedawna uważał bym, że nie jest poprawna a okazuje się, że jak najbardziej. Ponieważ powiedział to Michał Bogus, doświadczony trener i sędzia klasy międzynarodowej od kółek, przyjmuję, że tak jest. Swoją drogą warto rozwinąć temat sylwetki w wadze tyłem, bo są dwie możliwe i każda ma swoje plusy i minusy. Mrówek z Newciem przerabiali ostro ten temat przy okazji kręcenia tutorialu na ten temat, więc liczę że się wypowiedzą szerzejSmile

https://www.facebook.com/photo.php?v=587232558031837

Sorki, że z fejsa a nie youtuba ale właścicielem filmu jest Mrówek i tak to udostępnił Wink

A ja jak zwykle łyżkę dziegciu dorzucę bo tu znowu się wszyscy po jajach liżą plecach klepią wzajemnie.
Postęp jest bardzo duży od czasu naszego ostatniego treningu na świeżym powietrzu (żeby nie było, że sam hejt), ale czekam na filmik z wagą na kółkach z taką samą pozycją jak miałeś na poprzednim zdjęciu z drążka.
Mam nadzieję, że nie spocząłeś na laurach i dążysz do tego.

PS.wróciłem z podwójną dawką hejtu Big Grin

Oj,Rafał gdzie ty mieścisz te beczki dziegciuTongue zawsze coś dorzuciszSmile
#27

(2014-02-16, 19:54)ghost napisał(a):  Oj,Rafał gdzie ty mieścisz te beczki dziegciuTongue zawsze coś dorzuciszSmile

Ktoś musi żeby nie było zbyt cukierkowo

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#28

Patrząc na to z punktu technicznego jest prawie idealna Smile natomiast stylistycznie waga w sylwetce nigdy nie będzie tak "fajnie" wyglądać jak trzymana o w jednej linii.
#29

(2014-02-16, 19:47)zahir napisał(a):  Michał Bogus stwierdził, że wybieramy sobie najtrudniejsze "książkowe" warianty ćwiczenia.

Wybieramy jedyne słuszne warianty, które przekładają się później na trudniejsze elementy pozwalając nam się cieszyć się treningiem zamiast leczyć kontuzje (zwykle spowodowane pośpiechem, bo "waga już jest to teraz rozpięcia będę pykał").

I nikt mi nie wmówi, że taka "technicznie prawie idealna" waga jest tak samo trudna (i tym samym niesie takie same korzyści) jak ta "ładniejsza stylistycznie" trzymana w jednej linii.

No ale jeżeli ktoś chce odhaczyć element i lecieć dalej to jego sprawa (wiem Zahir, że ty do nich nie należysz)

Dla tych co myślą inaczej trzymam cytat w sygnaturce poniżej Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#30

Ja trochę się zgadzam z rafałem, bo widziałem na YT takie w prostej linii "ładniejsze stylistycznie" i są sporo trudniejsze, jednak ogólnie kółka to poziom hardcore.

"Zachowaj bzdury(?) .Słaba technika oznacza po prostu złe nastawienie. Jasne i proste. To znaczy, że nie obchodziło cię to na tyle, żeby to zrobić dobrze" Bardzo ciekawy cytat, tylko co dokładnie znaczą pierwsze słowa.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości