Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

moja "prawie waga" tyłem:D
#1

Wczoraj na treningu byłem przekonany, że zrobiłem wagę tyłem a dzisiaj ją nakręciłemBig Grin Czar prysł bo nawet zwis przerzutny jest koślawy, nie mniej jednak wrzucam licząc na konstruktywną krytykęSmile

#2

Ja jak zwykle błędy wyliczę Smile
Odkręcasz kółka w złą stronę, dłonie mają być skierowane w tył (chyba że to jest wersja street'owa Wink). Przód za bardzo pikuje w dół i zaczynasz się zginać w biodrach żeby opuścić niżej a powinien tyłek też opadać. Za wcześnie jeszcze na full BL, cofnij się do wcześniejszych wersji. Najlepiej nakręć kilka progresji i zobaczymy, którą jesteś w stanie wykonać poprawnie.

edit: dobrze by było jakbyś miał spottera, na seminarium będzie można powalczyć z tą wagą Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

Rafał, dzięki za błędy. Na co dzień robię najprostszą progresję kuloną. Faktem jest, że przydałby się ktoś kto na bieżąco wskaże błędy, ja ćwicząc ich nie widzęWink
#4

(2013-10-09, 19:45)zahir napisał(a):  Rafał, dzięki za błędy. Na co dzień robię najprostszą progresję kuloną. Faktem jest, że przydałby się ktoś kto na bieżąco wskaże błędy, ja ćwicząc ich nie widzęWink
Czyli kolana pod brzuchem?
#5

Tak. Uważam, że nie ma sensu się spieszyć, bo podstawy są najważniejszeSmile
#6

0:16 zatrzymaj i spójrz na sylwetkę. Koci grzbiet, źle już ćwiczenie zaczynasz.
#7

Newcio dziękiSmile Też to zauważyłem. Warto kręcić swoje próby, bo człowiekowi się wydaje, że sylwetka jest idealna. Dopiero jak sam zobaczy, to widzi, że nawet w zwisie przewrotnym nie jest wyprostowanySad
#8

w zwisie przerzutnym ściągnij łopatki i dopiero powoli opuszczaj
#9

Jak to?! Cały czas mnie uczono, że to barki mają być wypchnięte do przodu.
#10

(2013-10-11, 16:37)zahir napisał(a):  Jak to?! Cały czas mnie uczono, że to barki mają być wypchnięte do przodu.

Dokładnie też słyszałem o tym żeby zaokrąglić sylwetkę tak jak napisałeś barki do przodu więc o co chodzi?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości