Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"

Nie przesadzajmy z tym "bez problemu" Big Grin Wkrótce i ja wstawię swoje filmiki Smile

No to czekam niecierpliwie na filmy,bo lubię oglądać mocnych zawodników w akcji.. Smile

Robi się coraz to mocniej , z checią obejże mocne filmy. Już niemogę się doczekać.


siema, co zle?

Siema, za dużo powtórzeń. ;D Nie no, sylwetka fantastyczna. Nicku na kartce nie było widać za mocno.

(2013-10-22, 17:05)siwyyo napisał(a):  http://www.youtube.com/watch?v=inezhsI78...RDqKILtEOg

siema, co zle?

U mnie była kamera za nisko, a tutaj jest jeszcze niżej, więc pewnie Mrówek napisze że kamera zbyt nisko, ja bym dał na jakimś krzesełku na twoim miejscu przynajmniej.

Jeśli już sobie oceniamy,to i ja sobię pozwolęSmile U mnie może sylwetka nie była aż tak stabilna jak u siwyyo,ale co mi się nie podobało to: zbyt krótkie pauzy na dole,no i to kiepskie ustawienie kamerki które nie pozwala ocenić czy broda jest całkowicie przeniesiona czy tylko wyciągnięta-a filmiki to się wrzuca przez telewizorek... Tongue

Ledwo do domu wróciłem dajcie mi nadrobić braki energetyczne i zabieram się za ocenianie Smile



edit, jest oto i na krzesle bez klapkow

Wow! Siwyyo jest siła! Wiem że dasz rade a dzis za duzo prób zrobiłeś z tego co mi mówiłeś . Jestem pod wrażeniem !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości