Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje październik "powrót do podstaw"
#91

O ja cię...
Ostro, ostro, gratuluję Panom! Moc jest!
Niestety mój sezon startowy (biegowy) przedłużył się o kolejne dwa tygodnie, przez co kompletnie nie mam czasu na porządne poćwiczenie podciągania techniką gimnastyczną. No cóż, będę musiał w ostatniej chwili zamieścić filmik "tak jak jest". Byleby w ogóle się udało, bo niestety w okolicy nie mam żadnego porządnego drążka - albo podciągam się na łóżku piętrowym (xD - podudzia uniesione tak, jak to możliwe), albo na trzepaku (szeroka żerdź, nie dam rady chwytu zamkniętego i ograniczają mnie przedramiona). No ale i tak aż miło się ogląda te Wasze popisy.

Pozdrowienia!
#92

Ojciec-nie znam się na tym,ale ogólnie mi się podoba... Smile
#93

Widzę , że fajne konfrontacje w tym miesiącu . Myślę , że wezmę udział Wink
#94

Ojciec, ładnie i sylwetka już bardzo poprawna. Mam jednak wrażenie, że w wielu powtórzeniach ruch nie był do pełnego wyprostu. Ale oczywiście decyduje MrówekSmile
#95

Czekamy na ocenę , bo niewiadomego na czym stoimy?
#96

Ojciec, wczoraj wszyscy byliśmy na seminarium, dlatego Mrówek nie miał kiedy ocenić Twojej próby. Dzisiaj na pewno to zrobiSmile
#97

zahir - ruchy do pełnego wyprostu były , starałem się, to tak się wydaje z kąta kamery, no ale będzie ocena.
Ja i Tomo jesteśmy do oceny.
#98

Jest ogień !!

Też zapisuje się do konfrontacji.
Chodzi mi o naukę techniki.

Od razu mówię że zrzekam nagród Tongue
Zresztą nawet nie miałbym na nie szans.

Wkrótce rusza nowa strona www ze wszystkimi nowościami prezentowanymi na wczorajszym seminarium. Niestety brakło czasu na prezentacje wszystkich nowości, ale podgonimy to.
#99

Miałem jeszcze poczekać,ale jednak wrzucam Smile Daje do oceny,ale i tak więcej prób już nie będzie Smile


[MOD] Wrzucaj filmy za pomocą telewizorka, żeby były od razu widoczne na forum[/MOD]

Lukix ładnie ale co najmniej dwóch zawodników którzy zapowiedzieli udział w Konfrontacjach pokazało na wczorajszym seminarium, że jest w formie. Yoda bez problemu podciągnął się 20 razy za kark a Maciej z Mt Idea trzepnął kilkanaście skomplikowanych układów na drążku pod rząd. Rywalizacja może więc być ostra Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości