Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Planche w 4tygodnie
#31

Również przepraszam za odświeżenie, ale ma ktoś i mógłby podesłać?
#32

Cześć, jestem całkowicie nowy w te klocki, potrafie się unieść do fronta i utrzymać 2-3 sec ale nie mam pojęcia o planche. Czy mógłby mi ktoś podesłać ten plan ? Z góry dzięki i pozdrawiam Big Grin
#33

Drodzy koledzy! Jest to chwyt marketingowy. Dużo więcej znajdziecie na naszym forum, odszukując wątki typu: waga przodem, planche. Powyższy program to jedynie przygotowanie do prawdziwej harówki.
#34

Nie zmienia faktu Krzysiek, że też chętnie bym przejrzał i może wypróbował planu. Mógłby ktoś mi podesłać?
#35

takie programu są na YT :p
#36

ja Ci mogę dać świetny sposób na planche, lonża podwieszana i robisz na kółkach, albo nogi w trx'y i masz planche i to w jeden dzień Big Grin

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#37

takie rzeczy tylko w erze Tongue
#38

Ten program jest płatny więc chyba nikt go nie udostępni tak po prostu Sad.
#39

Czemu dodajesz smutną minkę do stwierdzenia, że użytkownicy naszego forum nie są skorzy to natychmiastowego piracenia czyjejś pracy Smile.
#40

Cześć. Ja też poproszę link na pw. Jestem na etapie tucked planche. Chcę zapytać, czy możecie polecić jakiś trening na wzmocnienie mięśni (pleców?), żeby przejść do straddle? I jeszcze jedno pytanie, odnośnie nadgarstków/dłoni: czy są one szczególnie narażone na przeciążenia, jak sobie z tym radzicie? Swego czasu pamiętam, że przeciążyłem dość mocno lewą dłoń, bałem się, że złamię sobie jakieś kości tam w środku i zaprzestałem ćwiczeń na jakiś czas.
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości