Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Planche w 4tygodnie
#11

(2013-09-13, 08:23)Brachu napisał(a):  Ja też bym prosił od podrzucenie na pw Smile

Ja tez Big Grin
#12

Tak sobie myślę, że może być ciężko zrobić 5x10 nawet pierwszego ćwiczenia (tuck up), ale zawsze można zastosować np szablony z F1 (tyle że 12 tygodni to wtedy zajmie zamiast 1)

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#13

Też tak przejrzałem ten program i fakt, wydaje się być sensowny, ale zdecydowanie trochę ciężki Smile
#14

jest naprawdę ciężki,mało kto próbuje doprowadzić w kilka tygodni po planche który normalny progres zajmuje nawet rok.
ciekawi mnie czy można to połączyć z normalnym treningiem siłowym Smile
#15

Armpower, normalny progres trwa rok a tu 4 tygodnie ale zaczyna się od zaawansowanego etapu do którego dojście zajmuje parę ładnych miesięcy; )
#16

dlatego nie potrafiłem tego programu zacząć, ale progres poszedł i chyba jednak skusze sięSmile
#17

Proszę na priv o te ćwiczonka . Ja zatrzymałem się na straddle planche i potrafię robić w tej pozycji pompki więc może skończę w 4 tyg ten program?
#18

(2013-09-13, 13:26)Tomo Bird napisał(a):  Proszę na priv o te ćwiczonka . Ja zatrzymałem się na straddle planche i potrafię robić w tej pozycji pompki więc może skończę w 4 tyg ten program?

Tomo, filmik wrzuć.
program jest do straddle planche więc chyba ci się nie przyda

dziś z Czarkiem podeszliśmy do pierwszego dnia tego treningu. Trochę nas ograniczył czas bo "zmarnowaliśmy" godzinę robiąc 5 rund obwodu na "core" Cool
W każdym razie nasze odczucia są podobne:
1. Tuck up jest najcięższy z 3 dzisiejszych ćwiczeń i udało nam się zrobić 3x5, cel na kolejny trening to 5x5
2. Tuck down całkiem spoko, udało się zrobić 3x10 (5 też by się dało ale czasu mało było, i to jest cel na kolejny trening)
3. Tuck hold zdążyliśmy 3x3 po ok 5 sekund każdy, chyba ciężko by było zrobić 5x10 Rolleyes na kolejny trening cel 5x5

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#19

#20

(2013-09-13, 09:26)Jugger napisał(a):  
(2013-09-13, 08:23)Brachu napisał(a):  Ja też bym prosił od podrzucenie na pw Smile

Ja tez Big Grin

dołączam się do prośby Smile
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości