Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

L-sit
#11

Jak nauczysz się oddechu siły, to będziesz wzmacniał korpus w każdym ćwiczeniu. Ja nie pałuje się specjalnymi ćwiczeniami na brzuch, pompka na jednej ręce i podciąganie taktyczne masakrują ABS.
Ćwicz oddech siły przez cały dzień, zobaczysz jak po paru tygodniach Twoja talia będzie węższa a mięśnie brzucha twarde i wodoczne, zaufaj mi ;]
#12

czy tylko ja nie wiem co to oddech siły?
#13

https://www.youtube.com/watch?v=1544WWdc5Ho

to ćwiczenie jest magiczne, ale wymaga dużo praktyki. Tygodnie mi zajęły by je opanować. Ale gdy się załapie o co w tym chodzi, to praktycznie każde ćwiczenie z oddechem siły wzmacnia Ci korpus, konkretnie.
#14

Czyli przy treningu pozycji statycznych mocno pracuje core tak.
A jak ułożyć sobie plan , chciałbym trenować bl fl i planche ale nie wiem ile razy w tygodniu.
#15

(2013-08-11, 20:06)rafal napisał(a):  czy tylko ja nie wiem co to oddech siły?


Wydaje mi się, że jest to przystępniejsza wersja ćwiczenia przepony, które trzeba wykonać i tak, robiąc każde dynamicznie wyprowadzone mocne ćwiczenie, np. BL, FL, planche, rozpięcie, samolot itd... tylko bez efektu blow off znanego z turbosprężarekSmile
#16

Oddech siły to po prostu maksymalna kompresja brzucha.
#17

(2013-08-11, 22:30)armpower napisał(a):  Czyli przy treningu pozycji statycznych mocno pracuje core tak.
A jak ułożyć sobie plan , chciałbym trenować bl fl i planche ale nie wiem ile razy w tygodniu.

Przy pozycjach statycznych pracuje całe ciało (w tym bardzo intensywnie core). co do planu, to Mrówek szczegółowo opisał to w tym wątku: http://gimnastycy.pl/forum/watek-cwiczenia-statyczne

Od kilku tygodni trenuję programem Sommera i jestem bardzo zadowolony z efektówSmile
#18

Dzięki , ale dalej nie potrafię napisać sobie planu, wiem ile mam robić serii , i jak długo trzymać daną pozycje , a ile razy w tygodniu mam je robić, jak jadę planem paul wade 3 xw tygodniu?
#19

(2013-08-12, 07:42)zahir napisał(a):  Od kilku tygodni trenuję programem Sommera i jestem bardzo zadowolony z efektówSmile
Mozesz nakreslic go (ten plan) w skrocie mniejszym albo (lepiej) wiekszym? Big Grin
#20

(2013-08-12, 12:19)armpower napisał(a):  Dzięki , ale dalej nie potrafię napisać sobie planu, wiem ile mam robić serii , i jak długo trzymać daną pozycje , a ile razy w tygodniu mam je robić, jak jadę planem paul wade 3 xw tygodniu?

(2013-08-12, 12:22)Jugger napisał(a):  
(2013-08-12, 07:42)zahir napisał(a):  Od kilku tygodni trenuję programem Sommera i jestem bardzo zadowolony z efektówSmile
Mozesz nakreslic go (ten plan) w skrocie mniejszym albo (lepiej) wiekszym? Big Grin

Ten plan jest szczegółowo rozpisany w wątku który podałem powyżej. Łącznie z podaniem ilości dni treningowych, serii itp. Jest również podana szczegółowa progresja.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości