Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

konfrontacje marzec czyli podstawy
#51

Gratki dla wszystkich uczestników... szkoda że dopiero pod koniec wywiązała się walka mogło być jeszcze ciekawiej. Ot moje ostatnie podejście dzieciaki też chciały się pokazać w sieci Big Grin
#52

Sorota Dolarska,

Siad równoważny +90 pkt + 5 pkt za przewrót do rozkroku czyli w sumie 95pkt. Brawo!

P.S. Zadbaj o bardziej zaokrąglone plecy i pociągnij trochę ruch głową a przewrót o nogach prostych Ci wyjdzie Smile

Belu, + 92 pkt za siad równoważny+ 10 pkt za przewrót o nogach prostych + 5 pkt za przewrót do rozkroku.
Jak dla mnie jesteś zwycięzcą bez względu na wynik bo sam jestem ojcem i wiem jak trudno ćwiczyć w takich warunkach. Super dobrał też muzykę. Za całokształt dostajesz koszulkę ekstra. Wyślij na priv adres i rozmiar.
#53
Brick 

Dorzucam przewrociki Wink Bardzo ładnie wszyscy !
#54

Uparłam się, że wytrzymam! Nie wiem jak jakość, ale czas mnie zadowala Tongue
Uścisk dłoni dla wszystkich Big Grin
https://vimeo.com/161091260


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#55

Rassio 24, test dopuszczający zaliczony + 5 pkt za przewrót do rozkroku + 10 pkt za przewrót o nogach prostych. W sumie z siadem równoważnym = 105 pkt. Gratuluję Smile

Sorota Dolarska siad równoważny + 119pkt. przewrót do rozkroku + 5 pkt W sumie 124pkt!

Jesteś niesamowita! Ciekawe tylko czy jutro będziesz w stanie funkcjonowaćWink
#56

https://drive.google.com/open?id=0B79dOC...HVKVU1VbHc

Wstawiam jeszcze coś. Nie wiem w sumie jak to się ma technicznie do mojego poprzedniego filmiku, ale chciałam poprawić czas.Dodgy
Koleżanka stawiła wysoko poprzeczkę (gratuluję!), pomimo późnej godziny postanowiłam też się sprawdzić ile dam radę. Tongue
#57

To i ja coś na ostatnią chwilę dorzucę Wink
Troszkę mnie ucięło ale co tam Big Grin
#58

Jesteście wszyscy szaleni Big Grin
#59

Nadia Spychalska, ciężko dbać o technikę dochodząc do kresu możliwości organizmu. Jestem pod ogromnym wrażeniem i za siad równoważny zaliczam 114 pkt. Czyli w sumie z przewrotami masz 129pkt. Jesteś wielka i brawo Ty!

Rassio24,

Siad równoważny +104 pkt czyli razem z przewrotami masz 119 pkt. SuperSmile

A oto oficjalne podsumowanie:

I miejsce
129 pkt. nadiaspychalska

II miejsce
124 pkt sorotadolarska

III miejsce

119 pkt Rassio24

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za wspaniałe emocje i walkę na najwyższym poziomie. Zwycięzcom gratuluję i proszę o kontakt w celu realizacji nagród Smile
#60

Ah ta Nadia! Ja spokojnie poszłam spać, a tu jeszcze biją rekordy Tongue Gratulacje dla wszystkich Wink szkoda tylko, że Belu w końcu stracił podium.
P.S. Funkcjonuję dziś normalnie Big Grin




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości