Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

One arm handstand
#1

Witam. Chciałbym się Was poradzić o ćwiczenia, które przełamią mi zastój w ćwiczeniu stójki na jednej ręce. O ile na dwóch stoję bez problemu tak na jednej mozolnie ciężko z rezultatami. Zaledwie kilka razy udało mi się stać powyżej 5 s.
Wszelkie wskazówki, ćwiczenia wpomagające czy metody treningu mile widziane.
Pozdro Wink
#2

Stań przed lustrem w rozkroku na szerokość barków, unieś ręce równolegle do góry, a potem postaraj się z tej pozycji stanąć na jednej nodze, drugą podkurczając. Zobacz jaki ruch wykonuje ciało, jak wygina się w bok i w jaki sposób ciężar ciała przenosisz na nogę. Tak samo jest na rękach. I tyle Smile
#3

Polecam gorąco stanie na jednej ręce przy drabince.
Wchodzimy do stania na rękach brzuchem do drabinki, zawieszamy się na stopach i łapiemy jedną ręką wzdłuż tułowia drabinkę na w pełni wyprostowanej ręce. Puszczamy nogi, ustawiamy sylwetkę i trzymamy przy pomocy naszej jednej ręki ! Smile
W ten sposób zbudujesz podstawową siłę, sylwetkę i pewność siebie zanim zaczniesz stać normalnie przy ścianie !
#4

Ja bym chętnie zobaczył film z Twoim staniem na 2 najpierw

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

No właśnie, nie widząc filmu ze staniem na dwóch ciężko coś podpowiadać.
#6

Mam nadzieje ,że Scruppy was zadziwi Tongue
#7

Nikt nie wątpi w jego umiejętności. Tylko żeby postawić diagnozę trzeba zobaczyć.
#8

W takim razie czekamy na film ! Smile


„Błogosławieni ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli” czyż nie tak?
Za mało pokory i otwartości Zahir.
Wybaczcie za offtop nie mogłem się powstrzymać Big Grin
#9

Przepraszam, poprawię się. To wszystko dlatego, że oddychamy nosem i przez to wpadam w panikęWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości